» »

DivX in Dxr3, je možno...

DivX in Dxr3, je možno...

twosocks ::

Zanima me:
Če imam Dxr3 brez DVD-ja in bi rad TV izhid na Dxr3 rad porabil za prikaz DivX filma na TV-ju, ali je to možno? Al lahko samo DVD filme gldema na tvju preko dekorderja?

10x
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Sergio ::

kolkr vem, je to samo in le za DVD, ker DXR3 dekodira MP2 zapis... DivX je pa nestandarden... predstavli si, da bi divx cede vtaknil v DVD komponento.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

zile ::

JE možno
Preber si na doom9.net forumu

Boky ::

Nabavi si divixplus. O tem je bilo ze nekaj govora na Slo-tech-u(Klik)
Drugace pa kolegu je zacelo z divixplus delovati ko je uporabil TALE trik, ceprav po moje ni glih za normalno gledanje.

PIII850 ::

Hja sam po vseh teh navodilih meni se kljub vsemu ni uspelo zadeve usposobit na DXR3. Ali bi bil kdo tako prijazen in napisal trotl ziher postopek

hvala
lp

XsenO ::

Če ti gre samo za tv-out kupisi raje eno grafično
1 + 1 = 1

twosocks ::

Ma če mam DXR3 in bi ga lahko porabl, zakaj bi vrgel 25k SIT stran???
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Nemelk ::

pomoje ti to ne bo uspelo, ker slika k pride vn iz dxr3 je "odkodirana" dvd, ker bi rad ti sam sliko prenesu, ti to ne bo uspelo, ker ni nč za odkodirat po mpeg2 standardu, morde bi se dalo dxr3 mal "poštimat" za odkodiranje divx-ov ksn čip vn al pa not! :)
našparej za grafično s tv-out pa bo.
ce mas zadost dobr proc, pa prodej dxr3 sej od 500khz naprej zihr delajo dvdji brez zatikanja8-)
Nemelk ™

PIII850 ::

Ma kaj vam je!!! Itak imam doma V3 z tV outom in DXR 3 dekoder kartico. Povrh imam pa še DXR2 kartico doma tako da ni problem v tem. Gre se v bistvu samo za "prestiz" da je bolj nobel gledat DIVX preko DXR kartice, ker je slika boljsa. KAr se pa tiče odkodiranja se pa mora v DivX se malo bolj kaj odkodirat kot pa po standardu MPEG2. Procesor bi moral biti dovlj močan, da bi zmogel to breme. Problem je samo v softweru. Upajmo, da ga bo kdo kamlu napisal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Celeron 500 in DVD

Oddelek: Zvok in slika
6761 (720) Loki
»

Encore DXR3 in powerDVD ?

Oddelek: Zvok in slika
6888 (826) JXS
»

Gledanje DVD filmov na TV izhodu

Oddelek: Zvok in slika
192621 (2185) buhica1
»

Problemi, problemi, problemi, ku** naj gleda vse!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111099 (948) MadMax
»

DXR3 software

Oddelek: Zvok in slika
101350 (1171) benzoo

Več podobnih tem