» »

Problem z odpiranjem strani...

Problem z odpiranjem strani...

Mulh ::

Imam nenavaden problem, in sicer ne morem se povezati na nekatere strani, predvsem vem za microsoft.com in msn.com. Želim si posodobiti pc z popravki a ne gre, ne vem kaj bi ga blokiralo, na pc-ju nimam firewalla, imam pa router in pa pred njim linux mašino. Bi mogu odpreti kakšne porte ?

lp

bamfy ::

Winsov ne moreš več sam posodobit če nimaš licenčnih. Vklopoi samoposodabljanje pa ti bo vseeno sam dol vleku posodobitve.
wtf?

Microsoft ::

Tudi ce nimas legalnih, lahko dostopas do teh strani!!!

Skratka, preglej masino z antivirusnim programom, antispayware programom in jo potem se posodobi.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Mulh ::

Sem pregledal mašino, našlo je nekaj, vendar tudi nato nisem mogel dostopati do teh strani, maišno sem posodobil z SP2, ki sem ga dobil na googlu na neki drugi strani, vendar nič boljše... še kakšna ideja ?

jancko ::

Evo js sm mel isti problem. Pregledal z nod32, ad-aware zbrisal piškotke....pa zgodovino.

Odklopu ram za cirka 15 minut...Ne vem da se kao neki delci notr ah nism se tolko napreden.

In potem restartal in je delo zdje ne vem ki je bla tocno napaka ker sem vse to naredu provi mogoc ti rata.:D :D :D :D .
jancko

Sumo ::

Zivcek: pa ti resolva domeno v IP? Kaj pravi traceroute?

Mulh ::

Zdj je pa tole res čudno, sem formateru stvarco pa isti problem... domene mi ne resolva, rama pa ne morm dat vn, oz se ne mislim ubatat ker mam laptopa...

tracert pa... aha omg... ustavi se pri linksys routerju, ki ga uporabljam za brezžično omrežje, bom poskusil ugotoviti kaj je, kakšne ideje mogoče ? :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mulh ()

Sumo ::

Hja, če ti ne resolva domene, potem je verjetno problem v DNS serverju. Poizkusi z arnesovim 193.2.1.66.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Klik NLB dostop(Tega spletnega mesta ni mogoče doseči)

Oddelek: Loža
123400 (3093) crniangeo
»

Registrirana domena, tujina dela, slo ne (zaenkrat test preko siola in ne dela)

Oddelek: Izdelava spletišč
61550 (1388) Gandalfar
»

DNS server notify . server ali kakorkoli že?

Oddelek: Omrežja in internet
151427 (1427) fiction
»

Fedora Core 2 in Apache problem

Oddelek: Izdelava spletišč
91259 (1146) atlet
»

server na kablu

Oddelek: Omrežja in internet
181447 (1064) mh8759a

Več podobnih tem