» »

imam težave s premikanjem jumpera za friziranje

imam težave s premikanjem jumpera za friziranje

Area_51 ::

>:D
Ko sem probal overclocknit moj procesor (PII 300MMX), na enostaven način, premik jumpera na plošči, mi je vedno ko sem to naredil ob zagonu opozoril, da moram premakniti jumper nazaj, Če ve kdo zakaj naj pove.
Area 51

Samson ::

Vse lepo in prav, vendar nisi podan nobene dodatne informacije o plati, ali cem drugem...Probi se enkrat...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Area_51 ::

>:DIme plošče Seatle 440BX SE, napajalnik 220W, procesor PII 300MMX. Če ti rabijo še kakšni podatki povej
Area 51

BigHugo ::

Na Intelovih platah pozabi z overclockanjem.

LP BigHugo
LP BigHugo

Samson ::

Ker je to intelova plata, takoj in nemudoma lahko pozabis na navijanje z njo, ker tisti jumper ki ga prestavis, je samo za konfiguracijo bios-a, kar pomeni, da ce ga premaknes, gre racunalnik direkt v bios, kjer naj bi sicer bilo moznost nastavljat procesor, ampak men tega ni do sedaj na podobni plati uspelo usposobit. Je pa mogoce zadeva resljiva prek kakega Abit ali MSI slotketa, kar pa nemorem reci zagotovo, ker se nisem probal.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Area_51 ::

>:D
To pomeni, da moram dobiti novo ploščo. Alie veste, kje bi jo lahko dobil, za koliko denarja, firma...
Area 51

krucymucy ::

Sej kej dost ga glih ne boš mogu navit, ampak vseen bi pa bla najbolj Abit BH-6! Sam raj pozab se neki cajta mej to kar maš - pol pa vse skup zamenjaj...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Overclockanje PII 300

Oddelek: Navijanje
191493 (1208) imott3791
»

Bo ali ne bo to je sedaj vprasanje! 350>500?

Oddelek: Navijanje
191062 (838) EvilK|NG
»

Kako naviti PII procesor...?

Oddelek: Navijanje
161229 (1007) VASkO
»

Mission Imposible xy

Oddelek: Strojna oprema
131159 (955) AlchemY
»

vaš prvi oc

Oddelek: Navijanje
411618 (1236) tomaz255

Več podobnih tem