» »

Mission Imposible xy

Mission Imposible xy

TribesMan ::

OK najprej nekaj vrstic texta, ki sem ga zasledil na forumu / mali oglasi:

#LP vsem slotech-ovcem!
#
#Nujno bi rabu neki komponent:
#1.) mozna kombinacija
#- MB AT-format!!, (nujno AGP, 4x SIMM) za celerone al #pa
#PII
#- celeron al pa PII od 200 - 300 (mmx)
#2.)mozna kombinacija
#- celeron do 200 mhz (tko da pase na tastaro palato,
#na kateri je sedaj PI)
#- voodoo3/2 na PCI-ju (rajs 3)
#
#Tko to bi blo vse, kupim od najboljsega ponudnika!!!!!

Zdej nej mi pa zaboga kdo razloži kje je dotični osebek že vidu Celerona do 200MHz (ki paše na tastare plate od Pentiuma). Jest zaenkrat tud še nism vidu plate za Pentiume 2 z SIMM moduli, pa tud AGP na AT platah ni najbolj pogosta reč.

Zdej pa ne vem al Slo-Tehovci vplivamo negativno na ljudi, da potem take neumnosti pišejo al kaj??
Mislm za strelat!

McHregec ::

Tole je pa mal sumljivo amapk obstajajo novejše AT plošče z AGP vodilom.

Loki ::

Never heard.
I left my wallet in El Segundo

Tiger ::

Tole je očitno primerek "zmedenega uporabnika", verjetno je od frendov nekaj slišal o Celeronih, SIMM ramih, AGPju na At platah, ter potem vse to skombiniral v svoj oglas8-)

Izak ::

TribesManti si vse vedu ko si ko si se rodu? :D

||_^_|| ::

bedez:)pomoje se folk norca dela:)

jfk ::

misl da obstaja plata ki je AT pa ma
Slot1 pa agp pa dimm +simm
TO je od GIGABYTA ga6b

sem jo mel doma

TylerDurden ::

Thja, PC100 od ALi je ena plata, ki podpira slot1 in socket 370 proc (ma oba gor), ima tudi AT ali ATX podporo, AGP in 3x PCI, pa se integrirano zvocno, sicer so neke komplikacije z USBjem in PS2 prikljucki, ker rabis nek dodaten prikljucek, ki ga pol prikljucis na MB. Drugace pa je to nabolj amfibijska platka, kar sem jih vidu.

Opkow ::

Pa hoce met voodoo3/2 na PCI-ju in ma plato z AGP-jem??
Cudn..
Edin ce ma ze par delov domapa hoce met cudn kalk z dvema monitorjema na njem ...

Lith ::

Resnično sem tud jaz že videl 2 take plate (imajo kombiniran AT in ATX napajanje, so pa AT formata, pa 4x SIMM in 2 DIMM, pa SLOT1 za proc. (mislim da so imele neke BxCel100 čipe gor, sam ne vem kter je to skup zmetal in prodal)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

AlchemY ::

ena od taksnih plat je tud EPOX z naborom LX, tocno ime sem pozabil, ima pa tudi kombinirano napajanje AT/ATX ter AGP sem je imel doma pred casom in je delala kr v redu

Yohan del Sud ::

Tako plato (LX leva firma) mam doma in garantirano je AT in garantirano ma AGP. Ne garantiram pa da grejo gor celeroni. Pa OCja se švoh.

Tzar ::

QDI Legend IV LX440, Slot 1, AGP 1x, 2x, 3x Dimm, Pa valjda PCI in ISA.
Plata je AT formata in ima možnost AT/ATX priključka. Je pa drgač bla kr u redu,dost stabilno je delela kr neki cajta :D, pol k sem jo pa zacel mal obremenjevat z OC pa se je zacela sesuvat (LX chipset).Mu sem pa gor Celerona 300 pa 128 RAM-a.
Zej jo en Štajerc veselo uporablja :D, jest pa se izživljam nad BxMaster-co8-)
Življenje je lepo!

AlchemY ::

yohan: LX je Intlov nabor cipov ne leva firma, in tista, ki sem je imel jaz je bila slot1, podpirala pa je pII in celerone do 333MHz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dejmo tole razčistit ! Pentium ni = Celeron !

Oddelek: Strojna oprema
241654 (971) KTr1sk
»

Najmočnejši procesor

Oddelek: Strojna oprema
181648 (1077) blazp88
»

upgrade- prosim za nasvet

Oddelek: Kaj kupiti
6826 (681) haman
»

Pomoč Celeron

Oddelek: Pomoč in nasveti
171320 (1123) DeLonghi
»

Kako naviti PII procesor...?

Oddelek: Navijanje
161225 (1003) VASkO

Več podobnih tem