» »

Smučišče Kanin...4je študentje

Smučišče Kanin...4je študentje

Matej_K ::

Mene pa zanima glede te akcije ki jo imajo na Kaninu..da če se dobijo 4je študentje ima vsak karto po 1000SIT..

Če je že kdo uporabu to, a mi lohka pove ali morajo vsi štirje študentje priti do blagajne in se pokazati al je dosti če prineseš samo 4 študentske izkaznice..

Problem je v tem ker smo samo trije..pa rabmo četrtga al pa če bi prnesl sam še eno študentsko izkaznco..

Al pa če bi šel kdo smučat jutr pa se zmenmo :D
... .. .

Izak ::

Pam zakriči po parkirnem "rabmo še enga študenta" in boš dobu. Sploh pa če že maš študentsko bo kateri mimoidoči zelo vesel prevzel vlogo študenta (ako blagajničarka ne pogleda slike). :D

marnit ::

Jaz sem tudi prepričan, da se bo našel kakšen študent, ki bi z veseljem imel karto za 1000 sit :).

baker ::

a za dijake tud vela to?

Matej_K ::

Če se štirje študentje odpravijo skupaj na smučanje na Kanin in se na blagajni žičnice izkažejo s potrjenim dokumentom (indeks, študentska izkaznica ali potrdilo o vpisu z osebnim dokumentom s sliko) lahko kupijo štiri dnevne vozovnice po 1.000 SIT (4 x 1.000 SIT = 4.000 SIT).


Samo za študente..

Drgač smo pa dobli enga..je glih čaku na tri druge študente:D ..vreme je blo pa carsko.:))
... .. .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študiji for dummies

Oddelek: Šola
304936 (2937) BivšiUser2
»

Subvencionirana prehrana in moneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527510 (5739) martincek1
»

Nov način kupovanja študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24744869 (37048) šernk
»

Kdaj študentska izkaznica oz. indeks ?

Oddelek: Šola
258616 (8238) Lonsarg
»

Študentska izkaznica - ugodnosti za VSŠ?

Oddelek: Šola
83056 (2885) Zeberdee

Več podobnih tem