» »

Ob vsakem priklopu usb diska mu dodelijo winsi drugačno črko

Ob vsakem priklopu usb diska mu dodelijo winsi drugačno črko

Brainstorm ::

Hoj

Kar naenkrat se je začelo dogajat, da ko priklopim usb disk ki ima 2 particije, mu winsi zmeraj dodelijo drugačno črko, počasi bo že zmanjkalo črk.
Uglavnem prej je blo zmeraj e in f.
Kok bi se to dalo uredit nazaj. Ne pomaga če mu ročno določim črke, ob naslednjem vklopu že imata particiji za eno črko višjo oznako.:(

BlackHole ::

Je možno, da si vmes priklopil kakšno drugo pomnilniško enoto? Mislim, da USB vedno dodeli prvo naslednjo možno črko.
LP Marko

Brainstorm ::

Sem probu še ene 10x vklopit in izklopit disk in zmeri sem dobil 2 nove črke, tok dolgo da je zmanjkalo črk, zdej mu pa sploh ne dodeli nobene več, ke nima nobene več na razpolago, ma bi rabu kitajsko abecedo ko majo več znakov.
V total commanderju mam prikazane vse črke abecede, očitno je problem, da ko disk izklopim winsi ne pobrišejo črke za njim in ob naslednjem zagonu mislijo da je na tej črki še kr neki prklopleno in mu doda eno črko višjo...

Zgodovina sprememb…

Opkow ::

Pa ti to kr izstekas iz USB-ja, ali prej poklikas na Safe to remove ikonci spodaj desno?

edit: typo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

Brainstorm ::

Ma nisem nikol kliknu safe remove, kr izštekal pa me ni 2 leti nč zajebavalo. zdej pa kr naenkrat.
Uglavnem stanje sem normaliziral, sem dal obnovitev systema in zdej je spet vse po starem:)) , zakaj je pa do tega prišlo mi pa ni jasno, ker nisem nobene druge usb naprave vmes priključeval.:\

Zgodovina sprememb…

Brainstorm ::

Pozdrav!

Spet se mi je začelo to pojavljat. Sem pa inštaliral winse čist na novo, tako da zdej ne bi prišel več v upoštev obnovitev systema, kot prejšnjič ko se mi je to zgodilo.
Mogoče ve kdo kok to zadevo uredit. Lahk da kak usb driver zajebava al ka. Mam pa nforce4 plato in sem inštaliral nforce4 gonilnike za amd.
A so še kaki driverji posebi za usb 2.0?

SaXsIm ::

ja pa dej probi safe remove... sej zato pa je :D
SaXsIm

Brainstorm ::

Ne pomaga safe remove. V total commanderju so prisotne že skor vse črkre abecede, ker tut če dam na safe remove, črka pogona v total commanderju ne izgine.
Tudi ko izklopim disk, je še kr prisotna in ob naslednem vklopu diska dobi pogon eno črko višjo.:\

Zgodovina sprememb…

Brainstorm ::

Ne morš verjet kaj me je zajebavalo, dvakrat sem naložu winse in obakrat enaka zgodba.
Na koncu pa sem ugotovil da je za vse bil kriv program "SpywareDoctor3.8.0.155", koker hitro pa sem ga odinštaliru in na novo zagnal winse pa je problem zginu, čudno da mam edini probleme s tem programom.:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Varno odstranjevanje strojne opreme-NE DELUJE!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71555 (1152) anek
»

Različno delovanje "Safe Remove"-a za zunanji HDD v Win XP in Win Vista

Oddelek: Strojna oprema
6792 (663) k4vz0024
»

preimenovati vse datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
111611 (1430) R33D3M33R
»

zunanji disk se ne odziva

Oddelek: Pomoč in nasveti
152136 (1850) Pyr0Beast
»

Težave z USB ključem

Oddelek: Pomoč in nasveti
71182 (1005) jeggybl

Več podobnih tem