» »

Nekaj narobe z ekranom ?

Nekaj narobe z ekranom ?

ZigX- ::

Rabim pomoc ker ko sem imel racunalnik prikloplen na televizijo je vse delalo OK .. /tudi pred tem mi je ekran delal OK/ ko pa sem zopet priklopil use na ekran itd. pa se mi zaganja v winse in ko bi mogl napisat Wlcome mi vrze crno sliko .. sdej sm su pa prek safe mode with network na pc mi pa dela .. sam tkole ne morm normalno bit na PC-ju tko da prosm d mi cim prej pomagate ! Hvala!
Ni zime, ni zime!

ZigX- ::

Zvedu sm tut da k mi ne dela ekran rucunalnik normalno dela .. samo ekran ne .. (idin prek safe moda) ker mi je kulega reku d se mi je prjavl u msn .. Se enkrat prosm za cimprejsno pomoc .. Hvala !
Ni zime, ni zime!

SaXsIm ::

nastavitve za monitor maš napačne...
SaXsIm

ZigX- ::

Kako .. ni mi jasn .. Preden sm prklucu na televizijo je bilo vse v najbolsem redu .. ko pa sem preklopu iz televizije na ekran pa je ko bi moglo napisat pozdravno sporocilo windowsou (Welcome) pa mi tega ne napise ampak vrze crn ekran .. ko pa grem preko Safe Mode with network mi pa dela vse .. tko kot dela v safe modu .. in tko sm zdej ze 3h .. ker mi drgac comp noce delat ;((
Ni zime, ni zime!

b ::

Pejt v display settinge in pobrisi drugi "monitor" (=TV). Sedaj imas nastavljeno, da je TV primarni monitor, zato je slika ob bootu tam.

ZigX- ::

kje morm to nredit ? na televiziji ali preko safe moda .. ker preko SM mi pise "(Default monitor) on" tko da ne vem kaj nej bi se storu ..
Ni zime, ni zime!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Procesor obremenjen - nimam rešitve

Oddelek: Pomoč in nasveti
12997 (791) kunigunda
»

Windows XP - datoteke

Oddelek: Operacijski sistemi
11750 (583) Riff
»

Windows Vista zmrzne ob zagonu

Oddelek: Operacijski sistemi
151282 (1122) Duhec
»

Windows 2000 se ob zagonu restartajo - zelo čudno obnašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
161463 (1246) Jackass
»

a bo treba grafo zamenat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191352 (939) Scorpia

Več podobnih tem