» »

postavitev strani na freeweb.siol.net/...

postavitev strani na freeweb.siol.net/...

leela ::

OK, stvar je taka... Preiskala sm kar sm našla na siolovih straneh, pa nič našla...

Zanimajo me pogoji o postavitvi strani na strežnik, ki ti pripada, če si njihov naročnik. Zanima me koliko placa je na voljo, pa če se da postavit stran narejeno v asp-ju al pa php-ju (pač, če dovolijo skripte...).
Na strežnikih, ki jih lahko zakupiš se da postavit stran v asp-ju, za tukaj pa nisem ziher... Pa vidla sem tudi neko njihovo novo ponudbo (spletnik), ki pa me ni preveč pritegnila, ker potrebujem več kot to...

Če se je kdo že ukvarjal s tem ali pa je našel kdaj kak uporaben link in bi bil pripravljen deliti svoje znanje z mano, se mu zelo zelo lepo zahvaljujem za pomoč :D

lp, leela
q.e.d.

BladE_ ::

10Mb placa na ftpju, php ni mogoc! Tolk vem ker sm tut sam to sprasevou :D
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

#000000 ::

Kot naročnik adsl-ja ali dial-upa 'nima veze' imaš na voljo 10 al 20 'več vem da ne' placa na strežniku dostopaš pa preko ftp clienta ali kr iz explorerja naslov je ftp.freeweb.siol.net/uporabniško_ime ali direkt iz exporerja ftp//freeweb.siol.net/uporabniško_ime

Podpira pa html za asp pa je treba najet posebej plac. naslov tvoje strani pa je vedno www.freeweb.sio.net/uporabniško_ime domene ne moreš imet (edin verjetno če jo pri siolu registriraš) ampak ne verjamem. LP

leela ::

Ja, to vem, da je naslov spletne strani lohka samo freeweb.siol.net/username, domene pa itak ne nucam :)

No, sam to glede aspja me je zanimal, tok, da ne bom šla neki delat pa pol ugotovila, da sploh ne podpira tega...


Najlepša hvala za odgovore :D
q.e.d.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

siolov freeweb

Oddelek: Omrežja in internet
232924 (1863) lexios
»

Je registracija domene dovolj za preusmeritev?

Oddelek: Izdelava spletišč
71297 (1040) Bence
»

kam uploadat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
251781 (1469) Brilko
»

Dreamwaver ftp...

Oddelek: Izdelava spletišč
71221 (1169) Sp00n
»

ftp volja dostop z IE

Oddelek: Omrežja in internet
101819 (1725) Cokolesnik

Več podobnih tem