» »

odklep athlona1.4

odklep athlona1.4

nytro ::

ej a kdo ve kje bi dobu uno pasto za odklepanje athlona in a se da še kako drugače kot s to pasto in kolk je to kaj rizično počet.Pa če mi lohk kdo razlož al pa da mogoče link do kašne strani kjer je to lepo razloženo, ker nisem sigurn če je vse tko kot sem si jaz zamislu o tej stvari.
Mam pa athlona 1,4gh

ChiefThunder ::

katerega athlona maš v mislih; tastarega ali novega (xp)?

pri staremu samo povežeš L1 mostičke s navadnim svinčnikom ali kakšno drugo prevodno snovjo. Kokr jz vem, prodajajo tako pasto v conradu v btc. Tukaj maš en link na to temo.

Pri novejših, xp athlonih je zadeva mal bolj zajebana. Tuki postopek...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

nytro ::

Kako je pa če slučajno eden od mostičkov ni prevoden ali lahko to kaj škoduje procesorju?

Binji ::

A misls da ga ne povezes? Nc ne skodi sam dolocen multiplayer ne bo prijel
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

nytro ::

ok pa to res gre tud s svinčnikom.mam navadnga atlona tko da po teh slikcah k sem jih vidu ko kažejo kako se to dela naj bi blo to čist preprosto

nytro ::

kva je zdej to jest mam mostičke na L1 že fabrško narjane kva to pomen .

Boky ::

Da imas verjetno odklenjen procesor. Si probal spremeniti mnozilnik ?

nytro ::

ja sm ja samo kot da ga nebi še zmeri je bil standard10,5

nytro ::

jaja zdej pa ja paje res to ja že fabrško odklenjen prejšnjič sem pozabu še en jumper ven vršt za manualno nastavlanje množilnika.samo zdej mi je pa jumperjev zmankalo dab lohk še voltažo spreminjav k zdej mi že pri 1533javlja zaščitno napako še preden pride v windows samo še zmeraj je vprašanje ali bo pri večji voltaži kaj bolje.
kaj vi mislte?

Matek ::

Ja, bo bolše, zanima pa me, kje nabavlate Jumperje oz. tisto ko se da gor (kak se reče temu pravilno slovensko ali angleško?)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

nytro ::

Ja nevem kako bi reku temu drgač se jih dobiš v kašni računalniški trgovini pa na kašnih starih vezjih tud


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

How to AMD Duron

Oddelek: Navijanje
401758 (1269) HyperKiller
»

Navijanje AMD 1Ghz

Oddelek: Navijanje
442029 (1493) OwcA
»

Rezanje povezav L1 na duronu

Oddelek: Navijanje
371338 (982) franci
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654118 (3383) SkyNet
»

athlon1.4 (tm) unlock

Oddelek: Navijanje
5807 (726) nytro

Več podobnih tem