» »

Nakup prenosnika?

Nakup prenosnika?

1
2
»

billy ::

No.če te zenima, 9420 bi naj prisli nekje 6.4 to je osnovni model, tisti mocnejsi pa 17.4, okoli teh dni nekje ;)

Zheegec ::

17" 1920x1200 Sony je zakon :D Samo ga ni trenutno, je pa 1920x1200 za profi uporabo super, tudi na 15.4", daš pa pač večje črke, važno da je majhna pika 0:) Samo mora biti native, ne pa Gericom.
Saj lahko greš pogledat v BOF Lj prižganega :D Vržeš še 1GB RAM notr pa je.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Wolfs_Spirit ::

a mogoce kak link da vidim kaksno so cene?hm...oci si ravno ne mislim kvarit, tko da bi rad cim boljsi zaslon s dobro ocem prijazno resolucijo! HP mw8240, hp nx9420 ter Sony -->imate kak link od sonya katerega mi ga priporocate? thx folk!
Liberate Tuta me, Ex Imferes

billy ::

Maš tam na oni strani...ko si že gledal esvet.com

Cene so, nja..dokaj Slovenske ;)

Wolfs_Spirit ::

Link

poglejte si tole. ja,sony se mi dopade, sam nevem.. hp mi je vsec! NEvem do maja ko bom kupil zadevo se bom ze odlocil, sam si morem naredit favorite.
Liberate Tuta me, Ex Imferes

billy ::

Do maja se še bo marsikaj spremenilo, še posebaj zdaj ko je "prehodno" obdobje zaradi dual core procov, recimo sony še ni naredil 17" z dual core, tako kot HP še ni naredil nič manj od 17. Pravtako še čakamo na IBM T60, etc....dosti še pride novega ;)

Wolfs_Spirit ::

kaj pa tole?

link
Liberate Tuta me, Ex Imferes

Fizikalko ::

preveč keša, premalo garancije

billy ::

Apple je pa Apple, to je marcedez med prenosniki. Mogoče mu samo kak IBM lahko konkurira...

temu je tudi primerna cena :)

Wolfs_Spirit ::

no ja,men so vsec bmw, predvsem m3 cabrio, tako da bi tut kak prenosnik ki je bmw med prenosniki kupil :)) nevem, vrjetno bom hp-ja vzel, malce dogradil in to bo to. kaj drgac na mac lahk dam xp gor?
Liberate Tuta me, Ex Imferes

Zheegec ::

Za 700K x1600? Ne hvala, sploh kar se kvalitete tiče je Sony čisto primerljiv.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

billy ::

Glede avtnomoije baterije ne ;)

Ima apple 100G 7200rpm disk :)

Wolfs_Spirit ::

kaj pa v procesorju se pozna razlika 2,13 ali pa 2,23? sata disk pa navadn disk ke velika razlika?iz teh vasih komentarjev sklepam da je 15,4" zaslon dobr pa tudi locjivost 15.4''TFT 1920*1200 WUXGA vrjetno ni tko slaba.

link1

link2

link2

enega od teh bom v maju kupil, 15,4 zaslon, lahko vec ni pa nujno, 1024 RAM, 100 GB sata ali pa navadn 7200 rpm, pa fire gl graficna 128 MB, ter ostala krama ki jo rabis zraven prenosnika. Zdaj pa me sam zanima kje bi najceje dobil katerega od teg prenosnikov?
Liberate Tuta me, Ex Imferes

billy ::

Trenutno imaš v BOFu zelo poceni en model.

Resolucija praviš da ni slaba? he he, to je največja resolucija kaj trenutno obstaja za takšne monitorje tako da..je najboljša resolucija kar lahko dobiš :D

mkonci ::

Am sam neki me zanima, jst ko sem temo odpru sem reku za pomoč pri nakupu prenosnika do 260k.:\
Tuki pa se zdej že neki časa mente o 600k-700l8-O

billy ::

:)

Malo smo zašli ja. hja..tebi ne preostane kaj drugega kot kak HP(6125) ali pa Asus in seveda vedno poceni Acer :)

Wolfs_Spirit ::

no ja nekako mi je vsec nw8240, ceprav me vlece tudi dualcore. Billy katerega bi ti vzel?od onih treh ki sm dal povezave? Sam acer je tudi luskan prenosnik, sm jih tut gledal,sam mi je hp lepsi.
Liberate Tuta me, Ex Imferes

billy ::

Počakaj še tolko časa, ko bo pa maj tu pa se spet oglasu na forumu pa bomo kakšno rekli ;)

trenutno so mešani občutki, na eni stari imaš HP workstation na drugi strani pa dual core...ne vem :)

Wolfs_Spirit ::

ok, se slismo cez mesec dni!:)) zaenkrat pa hvala za nasvete!:)
Liberate Tuta me, Ex Imferes

mkonci ::

Mam še eno zadnje vprašanje, da izvem vaše mnenje!!!

Razmišljam namreč med naslednjimi 3 modeli.
1) HP HP nx6125l cena:259.900SIT
2) Dell Latitude D510 (397)cena:255.000SIT
3) Dell Inspirion 630M (459)cena:259.920SIT

Uporabljal bi ga za internet, word, včasih kaka igra (COD1, BFV)

Kaj bi izbrali vi izmed zgornjih modelov?

Hvala za vaš trud8-)

klemen22 ::

1.) To bi jaz izbral
2.) Dell -> slaba izdelava
3.) Slaba izdelava.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

billy ::

Am...se stronjam z klemnom..ampak. a nima tale HP x300 integrirano grafo? Ker potem...se od kakega CODa kar poslovi. Najbližji sposoben in kvalitetn prenosnik za tvoje "potrebe" bi bil Asus a6km, ampak pride nekje 270k

mkonci ::

tnx:D , tud 270 bi se dalo nabrat!

billy ::

No, ker asus A6KM nabere okoli 10.000 točk v 3d mark 2001, kar za integrirano X300 ne bi mogli rečt.

mkonci ::

Kje pa najdem ASUS A6KM, razen na Ptuji, tam mi je predaleč. Gledal sem na Google pa ni našel nikjer drugje!:'(

billy ::

Avstrija, Italija....

mkonci ::

sam kaj je pa pol z garancijo? A morem če se kej sf... pelet komp v Italijo :S?

billy ::

Jup :) če si blizu meje tako to ni problem, saj prenosniki se ne kvarijo vsak dan..ni to kak prestigio :)

Al pa kupiš na ptuju pa njim pošlješ ko je kaj narobe, poštnina je dandanes cenejša kot če se z avtom pelaš kam :)

mkonci ::

kaj pa pravte na tegale, a je klikACER uredu firma?
Kaj pa glede grafe, se bo dal kdaj pa kdaj kak cod odšpilat?
Če dokupim še 512 rama?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mkonci ()

billy ::

Tale grafa bo brez problema poganjala COD, pa tudi cod2.

mkonci ::

Kaj pa glede ACER in ASUS, katera firma prenosnikov je tko na splošno boljša?

billy ::

Asus seveda ;)

Odvisno od modela ne, imaš acerja ki je boljša od asusa tudi, samo ne za enako ceno.

aandraz ::

ko se glih v laptopih pogovarjate, bi pa še jsz mal uskoču vmes. Namreč jst tut kupujem laptop, in sicer imam dva na izbiro
1:Sony Vaio VGN-A617M 1660evrou
2: HP prenosnik nx9420 1670 evrou
katerega predlagate, pa če mi lahko poveste slabosti in prednosti teh laptopov.
ej pa unga modela mal zbrihtite k hoče kupt hp nx9420 za 2500evrou.:)) :)) :)) :))

billy ::

hja..sony ima uber zaslon. HPja tega še nisem vidu, če bo pa sreča ga bom pa v petek, tako da bom lahko iz prve roke povedal kakšen je glede na sonija.

aandraz ::

a hp nx9420 boš kupu? če boš mi prosm povej kk se ti bo zdeu. ka se grafične x700 256 in x1600 velik razlikujejo?

billy ::

Ne ja, en "znanec" od kolega bratranec..al kaj jaz vem kdo :)

Glavno da se bo vidlo strojček, če sploh je :D

aandraz ::

dobr to !!! dej mi prosm pol povej!

billy ::

Če bom pozabo me spomni, baje že v petek dobi, drugače pa naslednji teden...

aandraz ::

billy!!!! petek je1 že veš kej?

billy ::

Nimaš sreče, zaradi gužve bo komaj v torek, pa praznikov :(

aandraz ::

no pol se pa u tork slišma

Stepni Volk ::

Da ne bo preveč tem z isto vsebino, uporabljajte: Kateri prenosnik?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri prenosnik med naštetimi

Oddelek: Kaj kupiti
91542 (1305) SkIDiver
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
527398 (5882) Jan987
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
655884 (4614) sw0rdfish
»

3x HP prenosnik,katerga vzet!

Oddelek: Kaj kupiti
382300 (1651) billy
»

Prenosnik -malo bolj podrobno

Oddelek: Kaj kupiti
191556 (1178) Valuk1

Več podobnih tem