» »

Acrobat Reader 5.0

Acrobat Reader 5.0

pingolina ::

Pozdravljeni.

Vaša Pingolina spet rabi eno pomoč. Uporabljam oz. na računalniku imam naložen tale "program" (?) ->Acrobat Reader 5.0. Ko pa želim kaj pogledati iz neta v tem programu mi pokaže samo ene pikice in napiše sporočilo:
There was an error processing a page. A font kontains a bad Cmap/Encoding.
(pritisnem OK)
Naprej piše:
This file kontains not understood by the suppres further errors.
(pritisem Yes or No!)

Kaj naj naredim, da mi bo normalno bralo v tem programu?

Hvala za pomoč!

Vaša Pingolina

Highlag ::

Lahko je več problemov:
1. Prestara verzija readerja -> prilezel je že do verzije 7 pa še nekaj.
2. Poškodovan originalni dokument
3. Prišlo je do napake pri prenosu.

Če je napaka 3. poizkusi dokument shraniti na disk in ga šele nato odpreti.
Never trust a computer you can't throw out a window

pingolina ::

Mislim, da bo naverjetneje prva napaka. Očitno bom morala naložiti novejšo verzijo. Ampak vseeno mi je čudno, da čisto noben dokument ne odpre v tem programu. Ali starejše verzije tega ne zmorejo več? Računalnik pa tudi ni tako zelo star, da bi bil že predpotopen. Vem, da se stvari hitro spreminjajo, ampak to še zdaleč ne more biti vzrok.
Ali se vam ne zdi!?
Pingo

Antonius ::

Ja, stara verzija Readerja, pa nima podpore za uporabljene fonte v dokumentu. Glede na to, da je free je najbolje namestiti najnovejšo (CE) verzijo, ne bo problemov s šumniki.

Duhec ::

Pingolina, če imaš Win98 potem AR7 ni moč inštalirat. Zadnja verzija, ki še fura na Win98 je verzija 6 in še nekaj.
Če pa imaš XP potem s sedmico ni problem.

pingolina ::

Sj pravim, da nimam starega računalnika. Imam XP-je. Prijateljica ima Acrobat Reader 5.1. Tudi to ni najnovejša verzija, ne? Zakaj potem pri njej dela pri meni pa ne? Katero verzijo (ki je freee) mi priporočate, da si jo naložim?
Pingo

Mirč ::


veteran ::

Jaz priporočam 6.01, zaenkrat še vse dela. Novo verzijo bom inštaliral, ko bom naletel na pdf, ki se ga z v6 ne bo dalo odpreti, nič prej (z vsako verzijo je stvar bolj počasna in bolj glomazna). Dobiš tukaj

Mirč ::

ne kvasit bedarij
lp

Jst ::

Sestica je znana po svoji pocasnosti - predvsem pri nalaganju pluginov.

Fizikalko ::

Sedmica je prav fajn, tko da...

SimplTech ::

Lahko pa daš gor zadnji Foxit Reader in uživaš v hitrosti nalaganja. Pa še freeware je. Link do njega pa najdeš tukaj: Foxit Reader for Windows

Tomay ::

5 je zadnja v redu verzija acrobat readerja, ker 7 se mi odpira za bruhat dolgo.
Voodoo 4Ever

massive ::

o0
am 7co in mi use dela kokr more hitrost nalaganja je pa odvisna od same zahteve konvertanega fajla... btw tud to je free in je v stalni uporabi po spletiscu in v mojem primeru po firmi in pri strankah.
baaaaaah...

veteran ::

Mirč > ne kvasit bedarij

No, pa razloži, zakaj nameščati novo različico, če s staro vse deluje? ;)

BTW, ubodi si bonton.

Jst > Sestica je znana po svoji pocasnosti - predvsem pri nalaganju pluginov.

Ja, ampak jih lahko porihtaš... Sedmica je "hitra" tudi zato, ker že v startupu Winsov naloži skoraj cel reader.

Meni se šestica takoj odpre, od pluginov sem pustil samo search, pa nekaj nastavitev spremenil.

Highlag ::

Sam sem bil z petico popolnoma zadovoljen, dokler nisem naletel na dokumente, ki jih z petico nisem uspel odpreti. Šestico sem uporabljal zelo na kratko v celi različici, ker sem hitro našel rešitev za odstranjevanje odvečnih vtičnikov:D . Sedmica je pa čist ok. Sploh potem, ko odstraniš vse vnose v register glede autoupdate-anja, ter zaganjanja. Pa še povezovanja na internet.
Never trust a computer you can't throw out a window


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se da stisniti pdf?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202585 (1783) jedateruk
»

Ne bere mi PDF datotek?

Oddelek: Programska oprema
112323 (2095) opeter
»

Starejši računalnik - nalagnje spl.strani in flash

Oddelek: Pomoč in nasveti
61177 (1028) opeter
»

Acrobat Reader - optimizacija iskanja

Oddelek: Programska oprema
5794 (749) bluefish
»

Odkritih več backdoorov v formatu PDF

Oddelek: Novice / Varnost
204174 (2843) ZoMk

Več podobnih tem