» »

Nenavaden problem - rešitev zaželjena

Nenavaden problem - rešitev zaželjena

Scarface ::

Problem je sledeč:
- mašino sem v firmi dobil kot pokvarjeno z obvestilom, da je pokvarjen port in zaradi tega ne dela tipkovnica
- ugotovil sem, da tipkovnica deluje normalno v BIOS-u in v Windows-ih
- edina situacija, ko tipkovnica ne deluje kot je treba je pri Login-u... tam ob vsakem pritisku na tipko tipkovnica najprej zapiska, če pa tipko nekaj časa držim pa le prime....

Če slučajno kdo ve zakaj prihaja do te situacije naj prosim pove. Naj omenim še, da so mi na servisu predlagal odstranitev Novellovega clienta in tudi to ni pomagalo....

Lp
Scar
Been there, done that....

sverige ::



Adapter za tipkovnico
1x vmesnik USB tip A moški
1x vmesnik PS/2 ženski
Za povezovanju PS2 tipkovnice na USB vmesnik računalnika
ade.si/jpgbig/02310.jpg]
Probaj si kupit ta adaptercek in tipkovnico priklopi na usb,stvar bo delovala brzhibno.Cena je okrog 380sit.
hej

`ripper` ::

pomoje da je problem v tem, da ti usakic ko prtiskas, pr loginu, tipkovnico se zaznava in driver instalira. Moj znanc je mel isti problem s PS/2 tipkovnico, pol je dal tipkovnico na USB, zadeva resena. =)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Scarface ::

Stvar je bila sicer rešena z ghostanjem mašine. Adapter bi sprobal ampak glede na to da gre za firmo je bila potrebna hitra rešitev in ker tudi serviserji niso vedeli kaj je narobe je bil narejen ghost in konec težav....:)
Been there, done that....

Korenchek ::

Ker se moj problem zdi nenavaden (mogoče pa ni), bom kar tukaj prosil za nasvet.

Ko grem v Nadzorno ploščo > Dodaj ali odstrani programe, se mi vmes, v seznamu programov pojavijo dolgi črno-beli štirikotniki, ki povečajo dolžino seznama na več metrov. Se je že komu to zgodilo? Ne vem, kaj naj naredim.

Tukaj si lahko ogledate moj problem.
For those about to rock - we salute you!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
261325 (988) seba-beba
»

Težava ob menjavi plošče

Oddelek: Pomoč in nasveti
171368 (1130) beni
»

Miš ne dela (ne USB, ne ps2...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
171959 (1785) tj6000
»

No Keyboard detected pri vklopu

Oddelek: Pomoč in nasveti
72488 (2488) k4vz0024
»

PROBLEMI S TIPKOVNICO

Oddelek: Strojna oprema
61139 (1064) Jakka

Več podobnih tem