» »

Poceni laser

Poceni laser

Prjatu ::

Kupujem poceni laserski tiskalnik, s pogojem, da ima predal za papir. Zaenkrat mi je v oči padel Lexmark E232, je še kakšna alternativa v tem cenovnem razredu?

OldSkul ::

Samsung, HP pa še kaj.

steev ::

Mam samsunga ml-1520. Je cenejši od ostalih (takrat ko sem ga kupoval je bil). Gledal pa sem koliko stane toner, in za koliko strani je toner in za koliko strani je prvi toner. Prvi toner je za 1000 strani, in mi jih se vedno lepo tiska.

Lp
:|

Prjatu ::

Kakor sem gledal, HP nima predala, za Samsunga pa ne vem, ni videt da bi ga imel. Bom šel pogledat, pa se bom potem očitno odločil, karakteristike so dokaj podobne.
Something else is controlling me!

steev ::

Ima predal:

:|

perci ::

Tega samsunga se itak ne dobi nikjer. Dobi se pa njegovega mlajsega brata, ki pa nima predala.

malinavc ::

samsunga 1610 maš povsod za 18.900,00 SIT pa je dober printer
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Prjatu ::

Ja pri temle Samsungu me moti edino odsotnost predala, je pa res, da ima vsaj pokrov za papir. Glede na ceno se zna zgodit da se bom kar za tega odločil
Something else is controlling me!

Doman ::

Sam si lastim Lexmark E232 in sem popolnoma zadovoljen z njim. Printa kot sešika:D

perci ::

za toner se pa skesiras - kje ga kupujes?

_marko ::

Mam E232.. če bo toner predrag, ko ga bom menjal bom enostavno zamenjav printer.
Drugače pa printa dovolj dobro in dovolj hitro.
Moti me, če je prižgan, da nadležno tuli, tako da ga moraš vedno ugašat z gumbom na zadni strani printerja.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Doman ::

marko_ meni po 5-10 min mirovanja neha tulit. Je pa nadležno, ker vsake toliko časa enkrat nekaj obrne notri in se včasih zelo prestrašim. Dela to samo meni?

_marko ::

Ne ne dela samo tebi :)
Mene tud včasih fajn vstraši ko se printer zadere!
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Doman ::

Do sedaj imam sprintano približno 370 listov in piše da je toner na 100%. Čeprav se baje zmanjšuje po 10%. Pomoje je tiskalnik za domačo uporabo 1A, pa še vizualno zelo lepo/moderno zgleda.

_marko ::

Za moje pojme je prevelika kišta.
Jaz ga imam na omari tako, da me to niti ne moti.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Furbo ::

Tudi moj Lexmark E220 je glasen in če zdržim par minut da gre v power saving tudi vsake par ur nekaj zaropota v njem, prekleto nadležno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Beernarrd ::

samsung 1710 in podobno.
ima predal, kompakten je (nima nekih polic in nosilcev za papir, ki naredijo printer kompakten samo takrat, ko ga ner rabiš). še vedno printam s prvo kartušo. (resda poredko a ravno zaradi tega -> tinta se ne suši.) V pripravljenosti je neslišen, med printanjem nekoliko glasenjši a se hitro spet vrne v pripravljenost.

BoZo ::

V službi smo že leta "čustveno navezani" na Lexmark. Med ostalim imamo kar nekaj teh E232, eden je pred kratkim ravnokar dosegel 40.000 izpisov in je bilo potrebno zamenjat fotokonduktor (cca. 11.000 Sit - za domačo uporabo bi verjetno zgolj resetiral števec strani in z obstoječim tiskal dalje). Toner je uradno za 2.500 strani, stane pa dobrih 10.000 Sit.
Glede delovanja E232 vse naj (ni primerjave s prejšnimi modeli). Izredno hiter, zanesljiv, dosedaj niti z enim ni bilo težav.

perci ::

BoZo: Kje dobiš e232 toner za 10k?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lexmark E232 dilema in obnova tonerjev

Oddelek: Kaj kupiti
162365 (1887) Jackal
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324900 (4255) dolenska
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
153744 (3488) Nebomgabiksa
»

poceni laserc...samsung 1520 vs. hp 1010

Oddelek: Kaj kupiti
112094 (1744) pavl
»

kateri laserski printer

Oddelek: Kaj kupiti
262721 (2248) mersol

Več podobnih tem