» »

Zebe me v roke :P

Zebe me v roke :P

mit3k ::

Torej problem je sledeč... vedno kadar operiram za računalnikom me zebe v roke (dlani, prsti na rokah...). Dlani in prste mam ledeno hladne, čeprav je sobna temperatura krepko čez 20 stopinj. To se mi dogaja praktično čez vso leto razen poleti takrat še nekako gre skoz.

Zdaj pa jaz Vas vprašam: Še ma kdo podoben problem in kako bi se ga dalo rešiti? :D

Fizikalko ::

Slaba prekrvavitev... Več se gibaj, pa kakšno kavico rukn ali pa čaj.

madviper ::

Rokavice si nabav :D

To je problem slabe prekavrvitve skozi roke. Problem se da rešit z gibanjem, kavo, pravim čajem ipd. Priporočam pa prvo!
I'd like to do something crazy!

mit3k ::

Samo če je res kriva prekrvavitev, potem je čudno da npr. po uri in pol fusbala pridem domov se vsedem za pc in mam že v roku pol ure hladne roke kot led ;(

Fizikalko ::

Torej: rokavice it is. :D

Mati ::

Morda težave s srcem.

mit3k ::

Sem prišo zdaj na idejo na vsakih 15 min naredim na hitro 40 sklec pa me kr segreje :D

Fizikalko ::

Uh, to boš pa nabildal.

alum ::

Uh, to že si nabildan. :)

root987 ::

To pa ti je rešitev problema! Roke tople pa še do poletja boš imel takšne prsne mišice da boš glavni objekt poželenja ženskega spola na plaži! :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Loki ::

samo ne do tega poletja :8)
I left my wallet in El Segundo

Vesoljc ::

odvisno kolk ga zebe :p
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

strictom ::

Ali pa mu pokne prsna mišica in ne more delat sklec, posledičnu mu pa zaradi tega zmrznejo prsti in jih amputirajo.Ga nobena ženska nebo hotla met :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

..::Wacky::.. ::

mogoc te pa komp podzavestno rajca pa mas zato hladne roke:D
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

Zheegec ::

Yap slaba prekrvavitev... samo če preveč telovadiš potem težko Counter-Strike igraš :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mit3k ::

To z skleci je kr vredu, fajn požene kri po telesu :D sam problem se je vstat vsakih 15 min z stola, slušalke snet & sklece naret.

Glede css je pa problem ja, miška nekam sumljivo lahka postane v rokah :D

Glede prsne mišice... dvomim da bi lahko kr tak počla, sklece že kako leto redno delam tak da, to nebi smel bit problem :D

SkIDiver ::

Jz sem mel enake težave pa po naravi nism zmrznjene sorte. Težavo pa je rešila moja refleksoterpavtka. Mal masaže mal reflekso terapije in mam vedno tople roke. Če je pa slučajno kriza jih pa najprej dam pod zelo vročo vodo potem pa pod ledeno mrzlo in mi vedno pomaga.

Mogoče pomaga tud to, da ne pijem ohlajenih tekočin. Vedno pijem vse na sobni temperaturi ali več. Vodo recimo pijem mlačno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

SodVina ::

Kaj pa recimo kake kitajske kroglice?



To precej vpodbudi prekrvavitev.

strictom ::

>Glede prsne mišice... dvomim da bi lahko kr tak počla, sklece že kako leto redno delam tak da, to nebi smel bit problem:D

Se je že zgodilo v *stanu in človek ni mogel več igrati Couter America: Cave. Kar je pa še hujše! Nobena ga ni hotela!8-O
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mit3k ::

Če je pa slučajno kriza jih pa najprej dam pod zelo vročo vodo potem pa pod ledeno mrzlo in mi vedno pomaga.


To pa kr pomaga :D ker jaz sem jih vedno dal samo pod vročo vodo, pa ni blo nekega učinka.

sharp ::

Kaj pa recimo kake kitajske kroglice?

Ej človek je rekel,da ima probleme z mrzlimi rokami,ne pa......... :)
Drive fast as your guardian angel can fly.

Zheegec ::

Sharp, tisto so Japonske kroglice :D :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Freezy ::

Moj fotr je enake dobil na Tajskem.

kalil ::

Ko smo že ravno pri kitajskih kroglicah. Kje pa jih je možno kupiti na področju gorenjske, lahko tudi Ljubljane?

divide et empera

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kalil ()

Camalotz ::

Probi razne Intershop pa Sariko, pa take zadeve..

Sem jih ponavadi videl v takih trgovinah....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Camalotz ()

krneki0001 ::

Tukaj je problem slaba prekrvavitev. Gre pa zato, ker imaš zapestja naslonjena na mizo in preprečiš dotok krvi v roke. Kupi si blazinico za pred tipkovnico, katera ti ne bo z ostrim robom pritisnila na žile in boš videl da bo boljše.

SodVina ::

Kitajske kroglice imajo v Ljubljani v BTC-ju, hala A. Sam sem jih videl v dveh trgovinah tam(od tega so bile v eni obcutno cenejse kot v drugi). Obstajajo razlicne velikosti in barve, take z zvoncki in tudi take brez. Cena se giblje tam od 1200 sit pa tam do 3500.

lp,
SodVina

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SodVina ()

BlackHole ::

Vsi pišete o slabi prekrvavitvi, poleg tega sem dobil občutek, da nobenega od vas ne zebe v roke, ko ste za računalnikom. Mene namreč tudi zebe, ne ravno zebe, imam pa precej hladne. A vi ne?
LP Marko

krneki0001 ::

Jst mam stalno vroče roke.

Dzuro10 ::

Možno je tudi, da preplitko dihaš. Takrat večkrat bolj globoko vdihni. Sam ne pretiravat,da nauš skup padu:D

gzibret ::

Premal sexaš ;) Ponavadi so hladne roke zaradi pomanjkanja sexa.
Vse je za neki dobr!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodatne vadbe za fit življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
638044 (6440) IL_DIAVOLO
»

Kako narest sklece bolj zaj**** (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548401 (6264) xCore
»

Vaje za zapestje

Oddelek: Loža
164730 (4336) MTB

Tuširanje z vročo vodo

Oddelek: Loža
496709 (5471) Ziga Dolhar
»

biceps, tebušne, prsne mišice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5014366 (12773) Bananovec

Več podobnih tem