» »

AMD zvišuje cene

1
2
»

PrimozR ::

Ja mi mamo na kranjski gimnaziji zdej nove kompe, so celly-ji (pomojem), prejšnja serija je bla pa Dell. Pač to da ministrstvo. In mislim, da je brezveze povedat, keri proci so v dellih :D

opeter ::

FlyeR ima prav... kupite si tisto, kar lahko plačate oz. se vam dopade.
Če zdaj spadate v modro-beli-oranžni tabor ali pa črno-zeleni-oranžni tabor je totalno vseeno.

Važno je, da sistem stabilno deluje vsaj nekaj let. IN seveda, da si prislužiš denar nazaj, kar si porabil za dotično opremo.

In novica je o podražitvi AMD-jevih procesorjev. Ker ne kupujem najboljših (ampak vedno retardirane ali classic verzije - tik pred iztekom), me podražitve sokraj nič ne tičejo. To je lsaba novica za tiste, ki kupujejo X2 in Opterona ter močnejše Athlone64-e. Za nas navadne smrtnike je vseeno, ali je zdaj Athlon 3000+ ali 3200+ dražji ali cenejši za 2k, skoraj ni nobene razlike (seveda je bolje če je cenejše, ampak kaj moremo).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

Moja šola ma podpisano pogodbo z Lancomom in nabavljajo samo Celerone D in FIC plate.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Looooooka ::

apple je bl napreden od winsev?
vic leta

in jst se spomnm ko ste amd hvalil zato ker ma nizke cene in ko jekdo iz intel tabora prbil..."si lahko privosci visoke cene ker jih proda"...ste ga skor lincal.zdej delate isto.

bedniki.
Pa glede na to da so zdej ze varcni xeoni zuni in da bo verjetn se kj varcnega vn prslo...pomen da ce so se glavnim v AMDju zacedile sline po velkih denarcih,ki jih je do zdej sluzu intel se skrticam ki itak kupjo novo masino vsakih 5 let(in teh je tle velik) in prisegate na AMD mogoce mal slabs kaze.

ampak recmo da amd ne bo pozabu da je zarad nizjih cen pridobil veliko uporabnikov in da jih lahko z visanjem cen hitr zgubi...se posebi ce intel iz riti potegne kksn magicno mrzu varcn hitr cpu(ja ok sanjamo lahko...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

AtaStrumf ::

Fak keri fanboyi ste tukaj 8-O, iz obeh taborov! Đizs :(.
merom/conroe = the end for AMD, ker še en let AMD ne bo imel nič kar bi potolklo aforementioned CPUs v get this,... price/performance, he, he področje, kjer je AMD, ne kraljeval, ampak pucal tla z intelom.

me wants dual core samo ne za 100k kolkr hoče AMD. Mislim, da mi bo intel prej dal to kar hočm, tako da come next july, nice knowing you my sweet venice ;). AMD se je predolg zezal, zdaj bojo pa še cene dvigval, yea right.

Drugače pa corporate scena je rezervirana za intel, s par izjemami, ki potrjujejo pravilo. Sem zanč prelistal ponudbo HP-ja za firme, nisem videl AMD-ja, kt da ga ni, čeprav je recimo v BOF-u ipd precej drugačna scena, hint: retail.

Tko je to, AMD je mala riba, intel pa 250kg gorila. Tudi po 300@65nm ne bo bistveno drugač, mal pa bo, to pa.

jype ::

No, ja, no... HP prodaja lustne 1U dual opteron masine, ki grejo ko vroce zemljice. Pa niso za "domaco uporabo".

Meamoto ::

Te večne debate Intel vs. AMD me neverjetno spominjajo na kakšne debate tipa AUDI vs. Mercedes..

Na kratko povedano, so popolnoma nesmiselne. Vsak ima svoje prednosti in svoje slabosti, odločitev pa je še vedno na strani uporabnika. Samo nekaterim je to pač nemogoče dopovedat.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barcelona se pojavlja v javnosti

Oddelek: Novice / Grafične kartice
494603 (2678) destroyer2k
»

12000 točk R600 XT v 3DMark06?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
284402 (3014) Shegevara
»

Hiter test nVidia GeForce 8800 GTX (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
23517523 (11106) Pesimist
»

Dell kupil Alienware?

Oddelek: Novice / Procesorji
145161 (2354) sid911
»

Athlon 64 3400+: testi, testi, testi ...

Oddelek: Novice / Procesorji
173028 (3028) Pyr0Beast

Več podobnih tem