» »

wma ---> mp3

wma ---> mp3

Snowboard ::

a mi lahk prosim povete s katerim programom bi lahko pretvoril wma file v mp3...ker ima probleme z mojim programo sam sporoča da je to microsoftov licenciran in zavarovan format ;(( tenx
kiss the sky...

Highlag ::

Nima problemov, ampak imaš ti probleme. Za poslušat zaščiteno muziko rabiš ustrezno potrdilo/kodo. Če si muziko snel jo zelo verjetno lahko vržeš v smeti ker je zakodirana.
Never trust a computer you can't throw out a window

Snowboard ::

ne lej situacija je taka...sestra je z windows media playeryem skodiral v wma...zdej pa cd-jev nimam več rad bi pa mev v mp3 formatu zarad mp3 playerya...pa bi zato rad pretvoru...:D poslupšam jo pa lahk...to sploh ni frke :D
kiss the sky...

Zgodovina sprememb…

Freezy ::

Kokr jaz vem mp3 playerji(večina) podpirajo tudi wma format.

ank ::

To se lahko naredi s preprosto skripto.

#!/bin/bash
# wma --> mp3
for f in *.wma ; do
mplayer -ao pcm -aofile "${f/.wma/.wav}" "${f}"
lame -h "${f/.wma/.wav}" "${f/.wma/.mp3}"
rm *.wav *.wma
done

Če maš pa windowse pa...

Sigurno gre tudi na kakšen način.

kriko1 ::

Dej not kak linux live cd z mplayer-jem in skonvertiraj kot je ank napisal. Ne boš potreboval nobene licence.

ank ::

Moj post je bil bolj "provokacija" za windows usere, da bi kdo napisal kako se to naredi v winsih. Ker mene tudi to zanima.

Highlag ::

Če lahko špilaš potem bi tudi kak Winamp to znal. Ali pa Foobar. V skrajni sili znatra programa izdelat Wav datoteke, če že ne znata prekodirat. Output nastaviš na File pa gre. Z kakšnim pluginom bi znala verjetno tudi hkrati zakodirati.
Never trust a computer you can't throw out a window

sverige ::

Z veliko programi je to mogoce pretvorit, jaz jih uporabljam kar nekaj ki imajo podobne funkcije.
napisi v googlu (wma convert to mp3) in bos videl koliko razlicnih moznosti imas.
hej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Convert .wmv v .mp3

Oddelek: Programska oprema
5887 (848) Curious
»

Bo Windows Media Photo izrinil JPEG? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12111150 (8388) BigWhale
»

Sony....you suck

Oddelek: Loža
101849 (1404) kriko1
»

Kako bi spremenil audio format?

Oddelek: Programska oprema
6988 (929) Jan987
»

Kako spreminiti ogg v mp3?

Oddelek: Programska oprema
81154 (1003) AMD-K8

Več podobnih tem