» »

Brisanje datotek na comp., ki je v mreži

Brisanje datotek na comp., ki je v mreži

simmy ::

Pozdravljeni!
Težava:
V mreži-preko komunikacijskega prehoda(sagem-modri ADSL) imam povezana dva računalnika-GLAVNGA in POMOŽNEGA-(XP-prof).
Ko naprimer mapo s filmom prenesem po mreži iz glavnega na pomožnega, ga največkrat potem na pomožnem ne moren ne preimenovati in ne zbrisati. Lahko ga samo kopiram. Napiše mi, da datoteko, ki jo želim preimenovati ali prestaviti uporablja drug program ali druga oseba, in naj zaprem programe in poskusim znova. Poskusil sem tudi v varnem zagonu, pa ne gre. To me zelo moti. Mapo, v katero sem naložil mapo s filmom imam v popolni skupni rabi. Vse programe-razen raziskovalca imam zaprte na obeh računalnikih.
Iz glavnega računalnika lahko na pomožnem-preko mreže delam vse-(brišem, preimenujem….)

Upam, da nisem preveč zakompliciral.
Prosim vas za pomoč in se vam ze v naprej zahvaljujem.
Lep pozdrav!
Simmy

harvey ::

Nima to veze z mrežo, trik je v Windowsih, da te pomirim. Debata je bila že na forumu - daj iskanje "brisanje avi" in boš odkril, da je precej pomoči že bilo na to temo.

simmy ::

Po pravici povedano, si me res malo potolažil. Bom raziskal, pa da vidimo kaj bo!
Hvala za namig!
Simmy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi strmoglavljeni Boeing 737 Max 8 dan pred nesrečo komaj rešili (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11728873 (19151) poweroff
»

Povečanje rama na prenosniku

Oddelek: Strojna oprema
141703 (1525) Senitel
»

problem z brisanjem AVI

Oddelek: Pomoč in nasveti
131459 (1245) hdi
»

Težave z monitorjem-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
5780 (739) kuglvinkl
»

Mobisux down ....

Oddelek: Loža
71176 (867) 16F84

Več podobnih tem