» »

19 monitorji

19 monitorji

mgermo ::

Pripravljam se na nakup 19 inčnega monitorja pa ne vem ker je najboljši za svojo ceno. Naj bi bil flat, po možnosti trinitron al diamondtron,...
Za zdej se mi fajn zdi Samsung 957DF še bolj pa Liyama 1452 vendar je na žalost mal predraga. Vaše izkušnje in predlogi?

classic ::

Pazi, Samsung SM957DF ni diamondtron, je pa model SM959NF, ki ti ga res priporočam. CENA: 117.000,00.

mgermo ::

V kateri trgovini bi ga dobil za 117k?

classic ::

ADRIA COMPUTERS. Izola
ADRIA COMPUTERS

royalstar ::

folk kaj pa pravite na 19" LG 99g za 76.000 sit v Comtronu? a ma kdo kake izkušnje s tem monitorjem?:\
live to ride; ride to live

moby-dick ::

Lep pozdrav!
Tudi sam kupujem monitor 19" pa se zanimam za Hyundai-a F910 FLAT.Zanima me kaj mislite o tem monitorju.Ga kdo ima je zadovoljen z njim? Kometarji - pritožbe prosim.0:)
Hear me out...

dualband ::

Jaz mam sony E400 Trinitron pa men super dela, ma možnost dobre resolucije in frekvence osveževanja.

OldSkul ::

Jaz mam 19 palčni Hyundai monitor in tudi FLAT je .Me se zdi dobr čeprav bi bil lahko boljši!

Simko ::

Samo o Hyundai monitorjih mi ne, prosim :(

bastadu ::

Jaz imam Samsung 900NF, ki se zelo dobro obnese... je pa škoda, ker sem se ga že navadil in se mi ne zdi več nevem kako velik8-). Naslednji monitor bo vsekakor 24 colski>:D...

moby-dick ::

Simko: Zakaj pa ne o Hyundai-jih ? Delam v rač. servisu in že dolgo uporabljamo Hyundai-je od 15", ki so stari že 3-4 leta in imajo neverjetno lepo in čisto sliko ter delujejo brez problemov (na njih pa se ponavadi priključuje razni računalniki, tako da so kar obremenjeni).17" prodajamo nove V770 in so stranke zelo zadovoljne delajo odlično (dobro razmerje cena - kakovost).19" pa smo tudi nekaj prodali vendar jst z sem z njimi delal bolj mal zato me zanima kakšno mnenje o 19" flat?
Hear me out...

Simko ::

moby-dick

Ker sem ga kupil, bil nezadovoljen, ga menjal, bil nezadovoljen, ga menjal, bil nezadovoljen, ga menjal, bil neazdovoljen, vzel LGja in bil po toliko menjavah v 8mih nebesih.

Hyundai je cvilil, slika se mu je'segrevala'. To pomeni, da je potreboval 1 uro, da se je slika stabilizirala - raztegnila v prave mere, saj ko sem monitor prižgal je bil slika 'šrinkana' (in to za nekaj cm ob robovih!). Pisal na Hyundai, rekli, da je to normalno..hmja, mene je motilo. Slika je bila meglena, ob robovih včasih celo neberljiva (!) ... zato pri nakupu monitorja niti ne pomislim več na to firmo. Bo dovolj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Simko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 19'' CRT predlagate

Oddelek: Kaj kupiti
241634 (1226) ]_g_]
»

Razlika med Natural Flat in Dyna Flat monitorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
221716 (1342) eland
»

Monitor 19"

Oddelek: Kaj kupiti
61036 (894) Muflon1
»

Samsung monitor 19"

Oddelek: Kaj kupiti
81151 (976) bastadu
»

Kateri monitor je najboljši ?

Oddelek: Kaj kupiti
131421 (1178) sinko999

Več podobnih tem