Forum » Slo-Tech » Forum dons mal jebe al ja?
Forum dons mal jebe al ja?
undefined ::
Mal poglejte v Ložo, za nekaj topicov piše napačno kdo je napisal zadnji post... plus linki do drugih strani topica so izginili (ob prelomu strani, 1,2,3,4,5 - that stuff).
R0K ::
jah no.....mal pa lohk potrpiš......itaq je zej s-t delal dolgo brez problemo tko da jim ne zamirim.....
ChiefThunder ::
ja... avtor topica je vselej napisan kot avtor zadnjega posta...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)
_Mortal_ ::
Jz sm pa mislil da se sm men to dogaja (že spet sm mislu da je Telemach neki zajebu)
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | ah ja=)well help me for crying out loud=)Oddelek: Pomoč in nasveti | 1653 (1650) | BigWhale |
| » | veliko ohisje (strani: 1 2 )Oddelek: Kaj kupiti | 5861 (4117) | boštjan |
| » | Off topicOddelek: Slo-Tech | 1977 (1576) | Tomi |
| » | Prenova foruma: Teme zadnjih 24 urOddelek: Slo-Tech | 1639 (1397) | whatson |
| » | Thomas!Oddelek: Loža | 1975 (1654) | Thomas |