» »

[Dizajn] Roocon Hosting

[Dizajn] Roocon Hosting

Chronoz ::

Tale dizajn je nastal danes ponoči, za eno hosting podjetje...
Komentarji zaželjeni. :)

  • zaklenil: Tody ()

mjakop ::

Sicer nevem ali je nate vplivala tema lai kaj, samo malo temno se mi zdi vse skupaj. Poskusi z malo bolj živimi barvami. Pa verjetno tudi kakšna slikca manjka za header. Drugače pa po mojem mnenju dobra zasnova, ki bi jo bilo treba dodalati. Če ti manjka kakšna ideja kaj dodati, si pa poglej malo tole stran: http://www.cwd.dk/inspiration.asp?mode=...

Chronoz ::

No, ni svetlo, ampak ni pretemno IMO. Nočem nekih svetlečih se barv, ki nekoga požrejo, ko odpre stran. :))
Header je načrtno tak, minimalističen.

No, recimo, da je še vedno boljša kritika kot pa tiste na Mn3njalniku... tam mi še ne verjamejo, da je to sploh moj dizajn, ker pravijo, da je sumlijvo, da je nek grški tekst tam in, da je vseskupi ena slika. 8-O

Hair ::

Ne rabiš headerja visokega 200px če nimaš ničesar konkretnega v njem... Če ga že puščaš praznega, ga znižaj za polovico. Pri nogi odstrani nepotreben prostor nad drevesom. Drugega pa ubistvu ni za komentirat. Morda še to, da dodaj kakšno živo barvo - recimo za hover efekte pri linkih. Oranžna morda...

Lp!
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Chronoz ::

Pozabite, da sem sploh objavil, ker nimate pojma.

BluPhenix ::

Haeader je mogoče res malo previsok. Lepo, da si hotel nekaj minimalističnega, ampak to gre že skoraj v skrajnost.

Prazen plac nad drevesom je cool, vsaj meni. BArvna shema mi niti ni toliko bad, edino me zanima, si pomislil, kako bi sedla barvna slika v tako shemo, v kolikot bi želelo podjetje objaviti kakšno sliko. Naredi študijo tudi v tej smeri.


Nekaj pa ne moreš narediti, najprej napisati komentarji zaželjeni, potem pa da ljudje nimajo pojma. Za komentar ni potrebno imeti pojma. Tudi če si dal stvar na ogled, bodi pripravljen na odzive, tako pozitivne kot negativne. Razen če si mislil, kako bodo vsi govorili da je to najodlinejši design zadnje čase. Ampak to ni, žal.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Chronoz ::

Kaj pa naj napišem, če se igrate novo perspektivo računalništva, pa ste dvanajst let za leseno žlico.

ToniT ::

@Chronoz
Če ne preneseš kritike, zakaj potem sploh sprašuješ za mnenje?
Ljudje so pač povedali svoje mnenje in njihove pripombe se mi ne zdijo brezvezne, temveč čisto konstruktivne.
Tudi meni se zdi header previsok.
Če ti mnenje nekoga ni všeč, še to ne pomeni, da moraš potem ljudi žaliti.

Tody ::

Zdej ste si povedal svoje v izogib naprejšnem flamu gre zadeva pod ključ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocena moje spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
687907 (4643) Goran's Blog
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214346 (11309) Tody
»

Prosim za kritiko (oceno) spletne strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
394488 (3218) Skatey
»

Ocena designa

Oddelek: Izdelava spletišč
402515 (1343) pickle_rick

Več podobnih tem