» »

Remote desktop -> prazen zaslon

Remote desktop -> prazen zaslon

damjan7 ::

Mene pa pri Remote desktop zafrkava, se mi samo pojavi prazen moder zaslon, ko se konektam. Ne vem kaj bi blo narobe? No obeh compih imam isto resolucijo, ker sem nekje zasledil da more biti pri obeh ista. Izključil sem tudi Bitmap caching, ker bi menda lahko bila tudi v tem težava, ampak se mi vedno pajavlja isti problem. Uporabljam pa Remote desktop connction od windows xp.

damjan7 ::

Jaz mam se kr težave s praznim zaslonom pri Remote Desktopu. Z mojega laptopa se lahko brez težav povežem na katerikoli računalnik. Ko pa se povežem na moj laptop, vidim samo moder zaslon, ker sem pa po nekih navodilih spreminjal nekaj v registrih, pa se sedaj pojavlja siv zaslon. Poleg tega sem povečal prostor na C: disku (mel sem skoraj cel disk zaseden), ker je lahko menda tudi v tem težava, ampak ne pomaga. Vse skupaj počnem preko Netgear routerja. Po nekaj minutah čakanja pa mi celo napiše "The connection to the remote computer was broken........Please try connecting to the remote computer again". Nimam pojma kaj bi še probal. Kaksen nasvet mogoče?

MihaFirst ::

poskus se še z VNC serverjem povezat, če remote desktop ne dela...
www.gamma.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Remote Desktop, nastavitev

Oddelek: Omrežja in internet
337793 (4667) fosil
»

VPN med 2x WinXP?

Oddelek: Omrežja in internet
172002 (1680) luciby
»

Remote desktop win2000->xp ???

Oddelek: Programska oprema
111305 (1226) Tero
»

WinXP in Remote web desktop

Oddelek: Programska oprema
91559 (1512) Cokolesnik
»

omejevanje RemoteDesktop-a

Oddelek: Programska oprema
91203 (1088) CaqKa

Več podobnih tem