» »

Kako je možno...

Kako je možno...

WelikGobec ::

Kako je možno da med počitnicami, ki veljajo za srednješolce (v Lj), ki so v teku tega tedna od 20.2. do 25.2.2006 moramo opravljati dijaki srednje šole za gostinstvo in turizem OBVEZNO delovno prakso... Ali je to utemeljeno po kakem zakonu ali je šola prekršila kakšna določila okrog tega...
Skratka glede na to da je praksa obvezna in jo dijaki moramo opraviti in je HKRATI med zimskimi POČITNICAMI ko je večina dijakov doma mi pa moramo gnit na praksi!!! HALLOOOOO!!!!8-O Kako je to možno.. Ali lahko šola sploh organizira prakso med POČITNICAMI, ki so namenje da se relaksiramo in pozabimo na šolo za nekaj časa..
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

Fizikalko ::

Kar trpi, mladež, se boš navadil, da življenje ni z rožicami postlano. ;)

AndrejS ::

Se boš vsaj delat navadil. Jaz tudi ne vem zakaj morem jaz hodit v službo medtem ko so dijaki doma :8)

zee ::

ta zadnje se tudi jaz sprašujem ... tako da Welik Gobec ... res si bogi :(
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

gzibret ::

Ja, kdaj pa naj organizira prakso? Med poukom?!?!

Če ne boš imel prakse med zimskimi počitnicami, jo boš pa mel med poletnimi. Your choice! Tudi mi smo imeli prakso med počitnicami. Vesel bodi, da so vam zrihtali prakso, ker mi smo si jo morali sami!

Sicer pa ti ni tako hudo, ker očitno lahko surfaš po netu (drugače nebi imel časa za razmišljat neumnosti, kako si bogi in kakšna krivica se ti godi).
Vse je za neki dobr!

dolfi ::

Js sem lani po novem letu imel prakso od 1.1.2005 do 18.3.2005, delav sem vse tedne, med tednom nikoli doma, razen da je bil kak praznik ko je bla firma zaprta, drugač pa sobote in nedelje doma, brez počitnic in vsega. Pa še tk sem komaj dosego normo ur ki so bile predpisane.

Oxford ::

HALLOOOOO!!!! Kako je to možno..

Ja, kaj naj rečem: "Welcome to real life!" oz. "Life sucks!" oz. "Life is a bitch!" ...
Kmalu boš zlezel iz varnega zavetja srednje šole in ... kot je rekel že AndrejS ... boš moral delati poleg zimskih še med poletnimi , med prvomajskimi in tudi (ker si si - verjetno po tehtnem razmisleku :\ - izbral gostinsko šolo) med novoletnimi počitnicami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oxford ()

dejansan ::

kot so že ostali napisali, si si izbral smer zaradi katere boš delal čez vikende, praznike,...,

tako, da se je treba na to že zgodaj navadit
dejansan

balocom ::

Zaka si sploh šu na gostinsko?...
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Stajerc ::

Mater ste ga popluvali. :))

Jaz pa mislim da ni fer če vsi drugi doma na riti sedijo da morš ti ravno takrat delat če je tako.

Bi mopralo bit odtrgano stran od pouka. Ali pa rečeno da je sedaj obdobje počitnic za vse dijake razen gostinjcev. Da bi blo vsaj uradno.
Have a nice day.

Boeing ::

Kar malo delaj, ti nebo čisto nič škodilo... boš vsaj začel malo ceniti denar in fizično delo. Preveč je takih pri nas, ki živijo v iluziji ameriških TV serij - veliko denarja za 3 ure dela na dan. Pozabi.

Prej se boš navadil delati, bolje ti bo. Jebiga, life's a bitch...
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Širajzl ::

Prepiši se na drugo šolo, če ti kaj ne paše, recimo na kmetijsko!

SkIDiver ::

Kr navad se. Jz sem tud naredu sredjo gostinsko pa sem delal prakso na vse možne dneve! Celo med poletnimi počitnicami, ko so drugi lahko spal urco, dve dlje smo moral mi na prakso.

Boš že preživu. Boš vsaj vidu kako je življenje ter ugotovil, da se splača učit in plezat naprej kar se tiče izobrazbe.

WelikGobec ::

Bistvo teme ni to da se meni ne da delat!!! Kakor koli že sploh nisem gostinc ampak turist... In že vem kako je to če delaš... za vse tite ki ne veste obvezne delovne prakse niso plačene ampak le zgolj nagrajene s strani delodajalca (če je ta seveda PRIPRAVLJEN primaknit kaj denarja)kar ponavadi niso... In u bistvu se prav tako ne gre za denar!!! Zanima me le to kako je možno da praksa izvaja med počitnicami..

Fizikalko ::

Očitno je možno in ti si lep dokaz za to :)

Ko sem bil jaz še na faxu, pa tusdi v gimnaziji, smo imeli obvezno prakso (res sicer le dva tedna na vsa štiri leta9 tudi med počitnicami, pa še zelo smo se tudili dobit jo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počitnice = manj zastojev, PROMET obvoznice

Oddelek: Problemi človeštva
353983 (2751) Phantomeye
»

Praksa in plačilo?

Oddelek: Šola
349301 (4078) MadMicka
»

Kje delati prek studenta?

Oddelek: Loža
293878 (2887) komar88
»

Razsche*ukan bioritem

Oddelek: Loža
363362 (2247) SkIDiver

Več podobnih tem