» »

router ter printer

router ter printer

fantasist ::

Zanima me a je varianta, da bi lahko printal preko obeh racunalnikov? sam imam namrec dva racunalnika povezana preko routerja ter en printer, zdaj me pa zanima ce se to da? da bi lahko tudi z drugega printal?
imam pa printer povezanga na prvi racunalnik!

OldSkul ::

Ja lahko printaš z drugega računalnika. Na tistem rač. kjer imaš priljopljen printer pojdi v control panel in nato klikni printers and faxes. Tam boš videl okono od tvojega printerja. Na ikono klikni z desno tipko na miški in nato sharing. Tako ga sharas in preostane samo, da na druge rač. greš pod omrežno soseščino in ko vidiš tale printer samo dvakrat klikneš na to ikono in inštalirali se bodo driverji se mi zdi. In to je to.

fantasist ::

kje potem najdem printer na drugem racunalniku? printer sem dal sharat!

OldSkul ::

My network places a.k.a omrežna soseščina

fantasist ::

ja sam na network places ni nobenga printerja! :(

steev ::

Kompa morta bit v istmu workgropu (delovna skupina). Greš z Desnmu klikom pod My Computer (moj računalnik) -> computer name (ime računalnika) -> pa bos pol najdu to.

Pa še ime morš dt kompoma. Najbolj da daš enmu PC1, drugmu pa PC2. Isto nastaviš kot ime delovne skupine.

Pa še resetirej kompa po tem.

In ko si sherou (dou u skupno rabo) printer, greš na drug komp pod printers and faxes pa tm daš dodaj nov printer (add new printer ...). In te tam vpraša al bo lokalni printer al pa mrežni, daš mrežni, pa ga boš tm najdu.
:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

word pravi da nimam instaliranega printerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
171132 (822) SLO_Matej
»

? printanje in wireless povezava

Oddelek: Omrežja in internet
263249 (2874) Mati
»

Samsung ML-1710P ne gre instalirat na Win XP ???!!

Oddelek: Strojna oprema
81059 (939) zavajon
»

printer in mreža

Oddelek: Omrežja in internet
71537 (1479) gkovac
»

nastavljanje omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
61214 (1092) Wannabi

Več podobnih tem