» »

Kako do gonilnikov če ne vem katera matična plošča je?

Kako do gonilnikov če ne vem katera matična plošča je?

thierryhenry ::

Pr enmu sm nalgu windowse pa to pa ma mal starejši komp pa zde seveda nimam cd-ja kjer so driverji za ta comp natančneje za zvočno kartivo. Pa me zanima kje se dajo dobit driverji za vse integrirane zvočne če ne vem ravno kaka je plata

(bol ko ne začetnik) s tem sam nisem imel nikoli težau ker imam pri sebi vedno cd ampak tu se mi je zataknilo
Ronaldinho
  • spremenilo: bastadu ()

sid911 ::

naloži kak program za prikaz informacij o sistemu ( npr. Sandra, Everest,...) in poglej katero matično ploščo imaš, nato pa obišči spltno stran proizvajalca;)
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

AnWar ::

Odpri ohisje in poglej plato...oznaka more pisat....ni vazno kera firma...recimo stevlike so ti ze lahko koristne...pol pa vpisi v google..pa poisci..lahko pa nalozis sandro...in pogledas...

Lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

thierryhenry ::

ja pa bo s sandro lai everestom prepoznalo kako starejšo plato tut, men jo je sam tam pa je mal starejši comp??????
Ronaldinho

bastadu ::

Pa naslednjč ne uporabljaj več naslovov tem, ki kršijo 4. člen pravil...

SimplTech ::

Kot so ti že drugi svetovali uporabi Everest ( link) ali pa PC Wizard 2006 ( link).

Po moje ti more prikazat tudi model in proizvajalca starejših plošč. Meni je prikazalo čisto vse na zelo stari kišti s P1 procesorjem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

driverji...pomoc prosm

Oddelek: Pomoč in nasveti
251050 (848) nartnk
»

gonilniki po instalaciji xp sp 2

Oddelek: Pomoč in nasveti
122253 (2059) Jakka
»

Posodobitev Biosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
121296 (1295) kixs
»

sound driver ?

Oddelek: Strojna oprema
81561 (1516) *Deyan*
»

Veliki problemi s hitrostjo spomina

Oddelek: Strojna oprema
221322 (975) |_CoBrA_|

Več podobnih tem