» »

Hud problem ...verjetno z graficno!

Hud problem ...verjetno z graficno!

ddeben ::

Ok, pred kratkim - kakih 14 dni nazaj se mi je zacela pri predvajanju filmov in videospoto pačiti slika. Sm še mislim ok, gonilniki krneki...Potem je zacelo to delat na tv tunerju. Danes pa probam igrat need for speed most wanted (imam original de ne bo kdo reku) in je slika dobesedno sesekljana na dele. Primer... Klik!
Zdej windows sem ze enkrat nalozil, ni izboljsave. Gonilnike starejse, novejse - nic.
Zelo sumim da je nekaj z grafino k. narobe, ker v dxdiag nastavitvah sem sprobal tisti directdraw test in mi sliko tako naredi kot tisto ki sem jo prilepil.
Gre za xfx 6600gt, je se v garanciji dober mesec in pol. Naj kontaktiram prodajalca in jo posljem v garancijo ali naj se kaj sprobam?;(

sirotka ::

to se ti grafa pregreva al se je pa že skurila...v garancijo znjo

TOP ::

Takoj jo nesi zamenjat sigurno se pregreva imaš morda kaj navito,če imaš daj nazaj na orginal

ddeben ::

Nikoli ni bila navita, zato tudi zdaj ni...Jutri bom stopil v kontakt s prodajalcem, tko da takoj resim zadevo. Zdej kokr sm pogledu po njihovi spletni strani, enake graficne kartice nimajo vec na ceniku. Je mozno, da v primeru nimajo enake kartice (pac popravilo ni mozno), da mi dajo nekak enakovredno kartico nazaj?

steev ::

Če je še v garanciji, ti morjo popravt al pa dt eno drugo. V tem primeru iz istega cenovnega ranga, ker tvoje ni več.
:|

ddeben ::

To mi res ni jasno kaj bi blo vzrok temu da to dela....no u glavnem kartica je na poti na servis, tko da...:\

ddeben ::

Sam tko se iz firbca vprasam:
A je mozno da bi zmesnjava gonilnikov naredila to?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izguba slike na ekranu

Oddelek: Pomoč in nasveti
201426 (894) MihaK3
»

Kako uničt hdd? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
503036 (3034) Pepo
»

Kaj s praznimi CD-ji?

Oddelek: Loža
201534 (888) Nejc Pintar
»

Ram TeamGroup Xtreem 1GB PC3200 DDR400 BH5 DualChannel KIT

Oddelek: Kaj kupiti
241493 (1092) mile
»

resne težave z windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
10916 (734) 19dado19

Več podobnih tem