» »

6600gt zmrzuje v igrah

6600gt zmrzuje v igrah

clancy ::

Računalnik mi zmrzuje v približno več kot polovici iger. Pojavi se BS ali pa niti to ne, pomaga le hard reset. Mašina ni nič navita, temperatura grafe se giblje največ do 68 stopinj, procesor pa 48.

V BS mi napiše: nv4_disp.dll - Adress BFA726A8 base at BF9BB000, datestamp 42df2742

Windowsi so gor na novo, gor imam drajver 77.77, z 81.85 je stvar ista. Inštaliran imam tudi SiSagp.
Konfiguracija računalnika:
-matična plošča MSI Combo 645
-Procesor P4 2,0
-768 ram-a 333Mhz (256+512)
-Leadtek 6600gt
-napajalnik 300 w

Prosim pomagajte!
LP!

AngelOfDeath ::

z memtestom si kaj testiral ?

si poskusil z močnejšim napajalnikom ?
edit: Slovnica

c00L3r ::

Prvo preveri, če imaš v BIOS-u izklopljen AGP fast write. Če imaš izklopljenega ali pa ti plošča tega ne podpira je možno da je napajalnik. Ta kartica namreč zahteva 350W minimalno. Če pa to ni krivo, pa bi jaz preveril kartico v kakšnem drugem računalniku. Moja 6600GT je recimo imela serijsko napako in sem se 1 teden mantral z njo, pa sporbal vse živo. Nato sem jo poslal na servis in dobil novo. Ta pa zdaj dela brez problema.

SkyNet ::

Sem imel podoben problem leto dni nazaj ko sem kupil novo 6600GT. Izkazalo se je da je napaka v kartici, nesel sem nazaj, kjer so mi jo zamenjali in od tedaj deluje bp :))
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

tris ::

Imam isti grafično in meni je tudi zmrzovalo...sumil sem napjalnik(300W) in kupil novega LC550W....stanje nespremenjeno......še vedno mi je v igrah zmrzovalo ....naključno.....niti ne v trenutkih ki je kartica ful obremenjena(npr. tudi v Menuju) pomagal je samo RESET.

Sedaj že nekaj dni nimam problemov.
In kaj sem opazil?
V primeru da izklopim/zaprem WINFOX je vse OK-ni več zmrzovanja.
Naključje?

Kartico imam sedaj navito s Riva Tunerjem(prej z WINFOX-om)....vse dela OK, prej mi niti na osnovnh frekvencah ni delalo BP..

Naključje?

clancy ::

Jaz WINFOXA nimam inštaliranega, sem pa zadnjič testiral z memetestom in mi je v pol ure našel pet errorjev, tako da so verjetno krivi rami. Naslednji teden si sposodim druge rame in bomo videli kaj bo.

Sba ::

6600GT deluje tud na 250W napajalcu in to navita, pa še proc je biu navit :D (p4 2.6@3.0) edini problem je bil, ker sem prvo pozabil štrom na kartico priklopit (še nisem navajen).
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Goldee ::

Men pa 6600gt dela anomalije, ampak sam u Far Cry-u drugje pa ne. In to nenavita. Poskusu sm ze druge gonilnike pa nic. Kaj naj nardim? Naj ponovno instaliram igro? Grafa je Club 6600gt, stara 5 dni.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

tris ::

Pri Far cry moraš obvezno imeti "patch"....sicer se strinjam da so določene stvari videti "čudne".

Goldee ::

Kaj to je patch za nVidiene kartice? Ker prej na radeonu 9600 je delalo lepo, brez napak..
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

tris ::

ne vem ti povedat kakšni popravki so vse v tem "patch"-u ampak pri meni je bila slika na višjih/boljših nastavitvah katastrofalno slaba,.....ko pa sem dodal patch šele vidiš tisto pravo.
Govorim za 6600GT.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z 6600gt AGP pri Battle For Middle Earth II

Oddelek: Strojna oprema
12864 (644) tris
»

Izbira grafične glede na konfiguracijo

Oddelek: Strojna oprema
291752 (1244) Jan987
»

Odklepanje 6800LE ozeroma mod. v 6800GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1137736 (5070) Alesi
»

WINFAST A6600 GT ali XFX 6600 GT? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
74347255 (20757) AtaStrumf
»

Težave z 6600GT!!!

Oddelek: Strojna oprema
181722 (1174) Sami

Več podobnih tem