» »

Vaša pravila

Vaša pravila

Sedem gradov ::

Gremo lepo po vrsti:


2. člen

Prepovedano je žaljenje in/ali nadlegovanje drugih uporabnikov, žaljenje drugih ras, nacij in narodnostnih manjšin, ali kakršnakoli druga diskriminacija. Kazen: najprej vas bomo opozorili, če to ne bo zaleglo, vas bomo razglasili za Zobato Owco™; v primeru nadaljnjih kršitev pa boste postali Gnoj™.


Iz tega se razbere... da mi drugemo ne moremo reči kreten ali kaj podobnega... vi nas takoj okronate za gnoja oz. zobato ovco...

To pomeni... mi ne smemo... vi smete. Ok... res da ni demokracije... vendar to je stroga adminska diktatura.


Za mene se zdijo ti nazivi PATETIČNI

Zakaj ne bi uvedli kaki 24 urni ban ali kaj podobnega?

Verjemite mi... človeka bo bolj izučilo, ko bo bannan pa bo v tistem trenutnku nasvet potreboval.

Think about it admins.

Pa ne se je jezit... PEACE!



I have satan's name carved on my soul

Loki ::

govoril se je, da nej bi bila pravila z prejsnjim petkom spremenjena...
Po povrsnem pregledu tega sicer ni videti, se je pa nekej govorilo tudi o spremembi nacina kaznovanja - beri nic vec gnojev in ovc.

kaj tocno bo se se ne ve, nekako pa dvomim, da bo ravno xxx-h ban, ker si v tem casu lahko naredis 200 novih racunov nemoteno, kaksen IP-blok zaradi ze znanih razlogov ne bo mogoc (vsaj za dalj casa), ravno tako ne kaksen cookie blok (da se da klientu cookie, ki strani sporoci, da je user na crni listi)

tako da... bomo videli.
se zmerej je tukej moznost izbrisa profila skupaj z vsemi topici/ odgovori, ki jih je le-ta dal, ampak ta pac ni nevem kako ucunkovita.

let's just wait and see.
I left my wallet in El Segundo

TinkaPinka ::

Kot prvo, Sedem gradov, vsaki predlogi so dobrodošli.:)

Pravila so v spreminjanju, prav tako kaznovanje. Gnojev in ovac ne bo več.
Kar se tvojega predloga tiče, je meni osebno všeč, kolikor pa je uresničljiv, pa bo moral povedat Primož.
I am easy to please as long as I get my way.

Mercier ::

Meni se pa dopade, da se zaklepa ali zbriše. Kaj je s tem narobe?
Najbrž ste opazili, da je upadlo povpraševanje po ilegali, pa teženje za slike, pa one debate o točkovanju (OK, to se je končalo že prej). Občutek imam, da so tudi posti manj sovražni (za odtenek).
Nobenega razloga pa ne vidim, da bi se zmerjali s kreteni ipd.

Sedem gradov ::

Ja ban na forumu je mogoc... no vsja pri doloceni skripti vem da je bil


Pa en predlog imam: ce zaklepate teme bi bilo bolj pametno brisat temo. Ce nekdo posta ilegalno stvar je se vedno vidna vsem forumasem


Tomi ::

Te teme se ponavadi zaklenejo in popravijo, brisanje je sicer še lažje, samo ostajajo za opozorilo>:D
metrodusa.blogspot.com

TinkaPinka ::

Kot pravi Tomi, je brisanje sicer za moderatorje res lažje. Nismo se pa odločili za brisanje zaradi tega, da ne nastane zmeda (Kje je moj post itd.) in potem user še enkrat posta isto stvar na forum.
Zato smo se odločili za popravljanje postov in zaklep threada.
I am easy to please as long as I get my way.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

želim si biti "bee bee"

Oddelek: Slo-Tech
412339 (1769) Simko
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1077234 (5567) lordgreg
»

????????????????????????????????????

Oddelek: Slo-Tech
351953 (1493) El Diablo
»

za admine

Oddelek: Slo-Tech
491988 (1399) luni

Več podobnih tem