» »

Vulcano 6Cu+ ali Dragon ORB 3 ???

Vulcano 6Cu+ ali Dragon ORB 3 ???

JohnyB ::

- enega od omenjenih hladilnikov bi kupil pa me zanimajo vaša mnenja
- se pravi kaj se bolje obnese
- in če ima kdo kakšen boljši predlog
- ja ja sej vem da je full tem na to odprtih:D
- imam Abit KG7 in Athlon XP 1500



Apple iMac

_Mortal_ ::

Jz mam isti proc pa mi zadostuje Vulcano 6Cu dost je tih pa dobr hladi ne rabš Cu+
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Milko ::

Yep, se strinjam, Volcano 6Cu je cisto zadosti. Cu+ je odlocno preglasen...verjemi, sem ga mel 1 dan gor, pa sem dal takoj nazaj Cu.

faca9 ::

Kaj pa se dogaja z Volcano 7 hladilnikom? Ali kdo ve kdaj pride?

LP,
David

OldSkul ::

Orba kup.Hladi boljše pa tudi glasen ni če misliš tistega ki nima 7000 obratov!!

_Mortal_ ::

ne vzet tistga z 7000 Rpm to tok TUL pa še nepotrebuješ ga vzem Dragon Orb 3 4900 Rpm al pa Volcano 6 Cu 4550 Rpm moj dela na 5200 Rpm pa je praktično neslišen:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

JohnyB ::

Zanima me če je kej problemov z namestitvijo Dragon Orba ali je treba kej brusit in pilt ? :D
Apple iMac

Cveto ::

Dragon Orba ni treba nič pili ali brusit. Vsaj meni ga ni treba, Chrome orba sem moral kar precej. Pomaga to, da je sponka izvedena drugače, bolj gibljivo, tako da jo lahko s prsti pritisneš dol.
Kar se pa tiče zvoka, sem pa ful nezadovoljen. Prej sem imel vulcano 2 in je bil kar opazno tišji. Saj ne da bi bil DragonOrb toliko glasnejši, problem je to da je zvok tak visok, piskajoč. Imam verzijo z 4900 obrati, tako da si ne predstavljam kako tuli šele ta z 7000 obrati.
Hladi pa kar dobro, meni T-Bird 850@1000 1,85v ne pride čez 41 stopinj. Na več pa ne gre, verjetno mu manjka voltaža.

JohnyB ::

No sm kupu Dragon Orb 3 (4900) in je temperatura proca pri odprti kišti 35 stopinj. Pri zaprti pa max do sedaj 43 stopinj. Glede glasnosti se nebi pritoževal, ni panike, sm slišov že tudi kakšno hujše tuljenje :D

lp
Apple iMac


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TIH hladilnik za Athlon1200 - kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
222195 (1863) matter
»

Vulcano 6cu VS 6cu+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211532 (1119) Jux
»

geforce 2

Oddelek: Kaj kupiti
13989 (891) cahahopie
»

hladilnik za Athlon 1.2?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201334 (973) Yurko
»

Zmeda glede TT hladilnikov

Oddelek: Kaj kupiti
101405 (1114) ilanium

Več podobnih tem