» »

"Fake" karbon efekt

"Fake" karbon efekt

smilyxx ::

Zadnjič sem na Discoveryju slučajno ujel neko oddajo kjer so enega pick upa "pedenal". In so naredl tut to karbon barvo (niso uporabil pravga karbona). Če se prov spomnim so površino najprej prebarval s črno barvo, pol so čez dal ena vlakna (rumene barve se mi zdi) in pol še enkrat prebarval in je zgledal isto kot pravi karbon. Ma kdo kaj več informacij glede tega, kakšni so kej stroški, kje se da kupit,....itd.

Hvala.
Save water.
drink beer.

PrimozR ::

Ka pa boš ti ustvarju? :D

Baxxxter ::

to tut mene zanima... :\ al pa mogoče kaka lepilna folija z imitacijo karbona? kje se da kaj takega dobit?:D

Grey ::

Mislim, da bi se to dalo dobit v A3M(tuning&styling trgovina).

IceIceBaby ::

Jap, v A3M se sigurno dobi "carbon look" folija. Če jo lepo natančno zalimaš (brez mehurčkov itd) zgleda uredu.

http://www.a3m.si/

PrimozR ::

Nak, zgelda približno v redu. Ne pa realistično. Zakaj? Folija je pač folija, ravna površina in se tako od nje tudi odbija svetloba. Na karbonu se drugače (vem, imam CF bicikel).

smilyxx ::

ja sicer smo mislili en skuter mal polepšat, sam sem razmišljal da bi tut komp lahko spravil v tak look (ko ga bom končno dal v ohišje :D )
Save water.
drink beer.

MyName ::

Komp se 3/4 cajta preblizu gleda da bi to zgledalo približno realno. Tisto na discoveryu je pa se mi zdi bla samo maska skozi katero so farbali s malo svetlej (sivo) barvo čez črno.

Če bi rad da realno zgleda bo treba epoxi pa karbon v roke vzet...
Abit IP35 E, Intel dual E2180 @ 10x340MHz daily, 10x400Mhz max
2x Supertalent 6400 @510MHz cl5,5,5,15
ATI Radeon HD 3850 @720/920Mhz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvanje armature / srednje konzole...

Oddelek: Na cesti
103201 (2928) nateznik
»

Gume 215/50 R17

Oddelek: Loža
61913 (1763) Formula 1
»

Predelava avtomobila

Oddelek: Na cesti
359930 (5169) Vikking
»

Fake turbo-charger (kje kupit

Oddelek: Loža
51572 (1330) steev
»

Sportni auspuh za Focusa?

Oddelek: Loža
193258 (2999) Sunna

Več podobnih tem