» »

Most wanted-server

Most wanted-server

GeForce_man ::

A kdo ve kako se naredi server za to igrco da bi igral s prijatelji preko neta! Moj prjatu ej naredus erver ampak baje da se da naredit samo lan server ne pa intrnet server! Zato če kdo ve če mi pove
če pa ta tema že obstaja prosim da mi je ne zaklenete ker se ne znajdem v tisti temi most wanteda ker je preveč strani!
Lp
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........
  • polepsal: Primoz ()

GeForce_man ::

a prav nobeden nebi vedel kako se to naredi???
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

toro-panc ::

Ja no mene tut to zanima
PRIMEnister

2g00d4u ::

Ok jaz se še nisem obadal s tem, ampak če praviš da zadeva deluje samo preko LAN-a, pa poskušajte postavit VPN povezavo. Takrat pa ste itaq v nekem navideznem omrežju v katerem bi načeloma moralo delovati

LP

blank3 ::

Za take zadeve je super tale stvar: Hamachi.
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezcasje... vsaj za nekaj casa.

GeForce_man ::

Zadevo sem downloadal dol. Ampak to nima nobene veze z most wantedom! Mene samo zanima kako bi jaz naredil server da bi prišli drugi igralci igrat.. Al pa da bi se jaz pridružil kakemu serverju...
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

SaXsIm ::

ta zadeva ti naredi VPN povezavo in potem narediš lan server. Got it? :\
SaXsIm

Shybby ::

Če se prav spomnim, rabiš orginal za igranje preko neta.

sicer pa za totiga MW obstaja tudi par tem, probaj tam poiskat odgovor.

krikoman ::

No za vse željne igranja tele igrice sem se odloču mal napisat kako smo mi to speljali prek ADSLJA. Vsaj mi tko špilamo.:D No prvo je treba instalirat patch 1.3, pol se downlowda Mostwanted Hamachi (oboje najdete tukaj) in pa Hamachi ki pa je (tukaj). Najperj instalirate Hamachi, naredite account, ter ustvarite "New network". Vaši soigralci si ravno tako naredijo account ter se prijavijo na vaše omrežje. MostWamted Hamachi extractate v mapo Most Wanteda. Najbolje bo da si naredite bljižnico exe-ja na namizje.

Tako ste vse pripravili, zdaj je čas da zaženete MostWanted Hamachi. V programu izberite host in v igri naredite LAN server. Pred tem morate ime vklopljen Hamachi in povezavo na njem. Ko pritisnete host vam bo "onemogočilo povezavo tudi hamachijevo, zato je potrebno, da je pred tem vklopljen. Po izbranem času vam bo povezave spet omogočilo. Povežete se spet v hamachi network. Soigralci pa naj zatem zaženejo Mostwanted Hamachi in pritisnejo join. V igri pod menujem LAN serverji najdejo vaš server in se nanj povežejo. Tako ste naredili navidezno Lan povezavo in avtki so tukaj:)) Seveda lahko igrate največ štirje.:\ A če vam je špil pri srcu bo to dovolj.:))

Veliko užitkov pri dirkanju8-) :)) ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hamachi

Oddelek: Igre
236228 (3294) ziga14
»

Povezava dveh računalnikov preko interneta kot LAN?

Oddelek: Pomoč in nasveti
113307 (3063) t3hn0
»

VPN med 2x WinXP?

Oddelek: Omrežja in internet
172072 (1750) luciby
»

Povezava računalnikov preko adsl

Oddelek: Omrežja in internet
6986 (893) misso
»

VPN omrežje med dvema računalnikoma z enim routerjem?

Oddelek: Omrežja in internet
102623 (2423) vpak

Več podobnih tem