» »

Eno veliko navdušenje - Yamaha

Eno veliko navdušenje - Yamaha

Mati ::

Tako torej:

Danes sem dokončno uredil dnevno sobo z Yamahino opremo:

Yamaha RX-V 757 RDS
Yamaha DVD-657
XBOX
Profi zvočniki 5 komadov
Yamaha 215 subwoofer
TV - Panasonic 42PA50E (plasma)

Ven sem pa vrgel nek profi ojačevalec, ki pa je bil resnici na ljubo uporaben samo za stereo, saj ni imel niti tuner-ja, niti ostalih pičkarij, ki jih Yamaha nudi.

Mislim, da sedaj vem zakaj so mi vsi priporočali Yamahino opremo, saj je zvok enostavno neverjeten, ko vložim DVD, še bolj pa ko vložim SACD (žal imam samo Oldfielda).
Impresioniral me je tudi Yamahin feature samonastavitve ojačevalca z mikrofonom.

Ocena 10/10

nokia6310 ::

Tako je yamaha je zakon!
Že par let nimam nič drugega se od yamahe!
Nekdo je rekel:
Edina firma na svetu, ki ti nudi za svojo ceno svojo kvaliteto.
Dobro si izbral ni kaj.

Backup22 ::

Nice! Koliko pa je stalo vse skupaj? Kakšne zvočnike imaš?
//

cojss ::

Yamaha powah:D. Sam sem tudi nameraval kupit RX-V675 ki tudi ima YPAO za samonastavitev zvoka, pa sem potem začasno kupil RX-V440. Zanima pa me ali vredu nastavi zvok in kako dolgo traja sama nastavitev.

Mati ::

Torej zvočnike imam Canton serie Karat 7... in res kombinacija z Yamaho da perfekten zvok.
Bolj kot poslušam bolj se mi dopade in vedno bolj podrobno spoznavam svoj ojačevalec.
Samonastavitev je trajala po moje nekje 10 minut (sem šel tačas s psom ven, da je bila tišina in da đukelo ni galame delal).
Cena za ves sistem s TV vred je bilo okoli 1.5 mio (od tega levji delež zvočniki), vendar mi ni žal niti tolarja.

Še danes ne morem verjet kako dobro igra tale Yamaha in sem prav zadovoljen, da sem zamenjal za svoj prejšnji ojačevalec.

Še nekaj: Je pa opazna razlika, ko je DVD priklopljen na RGB. Slika je precej bolj kristalna, zato če ima kdo možnost uporabe RGB naj le to uporabi. (Tudi Scart je RGB, da ne bo šel kdo menjavat)!

danix1 ::

Ja, fant, Yamaha kul, vendar levji delež k zvoku dajo zvočniki.
Dost dnara, dost muzike...

Mati ::

Že, že vendar s prejšnjim ojačevalcem niti približno ni tako igralo, pa je bil ravnotako 6.1, 6 * 130W...vendar se je izkazal samo na stereo, Yamaha pa na vseh področjih hara!

Primoz78 ::

Jaz mam Yamaha HTIB 105...se pravi receiver RX V-357...pa mi je po cca. pol leta sel zadnji levi kanal po gobe :O ...upam, da se bo dalo popravit...Drugace sem pa super zadovoljen :))

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Hepan ::

levji delez ma televizija po mojem...2000 eur...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hepan ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kak Hi FI komponenta internetni radio in Dab + hkrati kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
457121 (3621) mat xxl
»

Kakšno ozvočenje za filme v sobi?

Oddelek: Zvok in slika
365427 (4366) neo5468
»

Yamaha in Xonar ne špilata skupaj

Oddelek: Zvok in slika
81109 (490) X-Jumper
»

Izbira receiverja

Oddelek: Zvok in slika
214615 (3651) St235
»

Kateri receive kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
111625 (1446) jack

Več podobnih tem