» »

window.open velikost okna

window.open velikost okna

tec ::

Delam eno konzolo za upravljanje strani, ki se odpira v novem oknu. Odpiram jo preko window.open, kjer dolocim velikost okna. V tej konzoli imam dva img-ja, ki spreminjata velikost tega okna (zapri,odpri) z window.resizeTo. Problem je, ker imam v vseh primerih doloceno sirino 250px, vendar mi window.open in window.resizeTo odpreta okno razlicno. Torej, z window.open odprem 250px okno in ce potem izberem window.resizTo, ki ima isto doloceno 250px, se okno pomanjsa. V cem je to problem? Isto dela v mozilli in ieju, zato predvidevam, da je neka moja tezava.

window.open('nekam.php','panel','width=250,height=100')

function zapri() { window.resizeTo('250','100'); }

Zraven pa imam se en problem, ker mi window.open noce odpre okna manjsega kot 130px. Karkoli dam pod 130px v visino, se ne spremeni. Spet napaka v ie in mozilli. Lahko pa okno se dodatno pomanjsam z resizeTo, ko je odprto.

Vsaka ideja dobrodosla.
hvala

Baja ::

jaz uporablam tale .js file:
function openwindow(loc,w,h)
{
window.open(loc,'new_window','toolbar=no, location=no, directories=no, status=no, menubar=no, scrollbars=no, resizable=no, copyhistory=yes, width='+w+', height='+h+"'");
}

meni dela BP. tudi z manjsimi okni kot si omenil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odpreti link v novem oknu določenih dimenzij?

Oddelek: Izdelava spletišč
61507 (1423) Gost
»

Odprtje nove strani z javascript brez menija, statusne vrstice in naslovne vrstice. L

Oddelek: Izdelava spletišč
192099 (1819) mte
»

JavaScript popup

Oddelek: Izdelava spletišč
92187 (2008) *pety*
»

[JavaScript]window.open()

Oddelek: Izdelava spletišč
171808 (1599) Ziga Dolhar
»

Webpage help

Oddelek: Izdelava spletišč
101299 (1160) Penny

Več podobnih tem