» »

Internet dela zelo slabo

Internet dela zelo slabo

paradoxxx ::

Jest mam pa tako težavo, da se mi noče prjavt v gmail, al pa kkšne take strani. Sumim, da je napaka na računalniku, in me zanima če je imel že kdo podobne težave.

majerhold ::

Pojdi v Tools in v internet options, pa tam izbriši vse cookije, pa se ti bojo strani spet normalno odpirale.

L.P.
My own comp ignores me like the plague, what a damned shame.

paradoxxx ::

Sem upošteval tvoj predlog in zbrisal cookije ampak še zmeraj ne dela.

Če sem prej napisal nerazumljivo bom sedaj še enkrat: odpre vse internetne strani, ampak ko se hočem prijavit v recimo gmail, arnes, še kakšne druge strani, mi pa noče odpret. Probal sem tri brskalnike (Internet Explorer, Mozilla firefox, Opera) in v vsakem je isto.

farko ::

To se je men tud dogajal in jes sumim da je včasih na vezi kaj ali ti pa v ozadju še kakšen program laufa oziroma prek tebe še nekdo dela na isti številki na internetu.Sumim morda se bo kdo smejal je pa možno tak da se ni treba naveliko smejati.
farko

gkovac ::

Izklopi antispyware programe in po možnosti tudi firewall in antivirus in probaj še tko. pa boš videl kaj ti blokira te strani.. sem imel podobne probleme in sem na koncu ugotovil da mi blokira MS antispyware
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

farko ::

Sulc tvoja trditev nekako drži vendar potem pomeni da antispyware nisi imel reg.??????
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC kar naenkrat zmrznil in zdaj fukcionira čisto počasi

Oddelek: Pomoč in nasveti
131583 (1340) bluefish
»

Antivirus 2009

Oddelek: Programska oprema
465367 (4042) SkIDiver
»

rabim pomoč pri zaganjanju viste 32 bit

Oddelek: Pomoč in nasveti
161212 (1030) mala lady
»

Koliko daste uporabniki ADSL in kabelskega neta na varnost???

Oddelek: Programska oprema
151885 (1524) ombre
»

Čudni problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
111032 (875) Trubar

Več podobnih tem