» »

Nero + teacW516EB

Nero + teacW516EB

PupaSuchen ::

A se mogoče komu sanja, zakaj meni Nero 5.5.5.1 ne zaznava CDRja? Jest sm že mal obupan!

mobisuxguru01 ::

hja, a maš kable prov obrnene pa ornk prkonektane, men ga ne zazna če je cdrw odprt pa glih takrat nerota zaženem, mam pa istga k ti, a bios ti ga pa prepozna

PupaSuchen ::

vse je v redu priklopljeno, ker sm pod XPji laufal CD Easy Creatorja, pa je delal vse tko kt more. Zdej mam pa Win2k, pa mi Vreator dela zdrahe, zato sm dal Nerota gor. Ampak ne šljivi žive sile. Karkol nardim, mi zaznava samo Virtual device.

Kaiser ::

Men je tudi enkrat neki zajebaval Nero pa je pomagalo, da sem ga (Nerota) se enkrat instaliral.
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

PupaSuchen ::

tut to sm ze probu, pa nic ne pomaga. vse ostale CDRje zazna čist normalno, samo tega ne ?!?!?!!?

Jux ::

Ja jst mam ist Teaca+Nero5.5.5.1+w2k in zadeva dela tipa topa. Preglej kable, preglej nastavitve pod device managerjem, poglej v bios, preglej master slave, reinstaliraj+registriraj nerota.
Opcija je seveda da nisi administrator in userji+power userji ne morejo burnat cdjk - kot administrator jih pa lahko.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

PupaSuchen ::

Jux, kakšn mamaboard maš in tvoje nastavitve v BIOSu me zanimajo?

PupaSuchen ::

sem ugotovu!čeprav sem administrator, mi Nero javlja, da nimam pravic in da se moram logirat kot admin?!?!?! a je komu še kej jasno, ker men ni več.:|

miranpozar ::

Si probal tudi tole?:

The way Nero solves this problem is to allow system administrators to assign during installation a group of users the rights to record CDs on the system. If an administrator wants to allow or disallow CD recording for certain users, it is enough to make the user member of this group or to remove the group membership of that user. If everybody should get the right to record CDs, the recording rights should be assigned to the group "Users".

In some situations, it might be convenient for the administrator to change the group assigned CD recording permissions. Nero has a new property page with title "Security". This page can be opened by using the menu command "File"->"Preferences". Administrators may edit and normal users may only view the group name of the users, that have the permission to burn CDs. Any changes of these settings become effictive after the next system restart. Uninstalling Nero will cause the recording CD rights to be removed again.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

PupaSuchen ::

tistega Security taba sploh ne najdem. CDR pa dela z drugimi programi. Sem glihkar enga dlju, pa je prec delal. Kaj se y Nerotom dogaja mi pa še vedno ni jasno in mi verjetno nikoli ne bo!!!

Hvala za pomoč vsem skupaj :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri Virtual cd-rom za ogled nero image

Oddelek: Pomoč in nasveti
91076 (943) bastadu
»

Nero-Burning Rom in Win2000?

Oddelek: Programska oprema
131116 (904) Lime
»

nero overburning

Oddelek: Pomoč in nasveti
111046 (827) Pisk
»

Problemi z CDRW Teac 516EB in nerotom v XP-jih!

Oddelek: Pomoč in nasveti
10939 (815) Paramedic
»

nero - snemanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
171745 (1448) pmodic

Več podobnih tem