» »

BlueVoda

BlueVoda

zidaric ::

Upam da kdo pozna program BlueVoda.

Stvar je sledeca:
da bi pritegnili goste njihovih spletnih storitev so izdali ta brezplacen program, ki pa je zelo enostaven in deluje na principu povleci-spusti. Ampak ce hoces stran objaviti, lahko samo preko njihovega FTP-ja za gostovnje na njihovem strezniku.
Jaz pa nocem biti njihov gost in bi rad strani narejene v BlueVodi izvozil z .html končnicami in izbral drugega ponudnika, kar pa ne gre, saj obstaja samo za shranjevanje njihova končnica .bvp.
Na njihovem forumu sem nekaj brskal, samo administratorji napisejo drugim kot odgovor
"I can't uderstand these questions" ceprav natancno vprasajo kje dobiti datoteko z koncnico .html.

Ce kdorkoli pozna resitev za izvoz datoteke s koncnicami .html naj mi prosim pomaga!

Thx!
Flash Mx 2004

Kami ::

Programa ne poznam ampak če imaš dostop do FTP strežnika fajle dol potegni, če ga pa nimaš pa je stran dostopna preko neta pa jo obišči pa jo lepo shrani (Datoteka -> Shrani stran kot) pa maš html :)

zidaric ::

Vem, ampak FTP strežnik je v samem programu in ne gre vpisat naslova drugega strežnika. samo njihov je.
Flash Mx 2004

zidaric ::

Strani pa še nisem niti mogel objavit, ker gre samo preko BlueVode in tako je ne morem niti shraniti...kot html in dat na splet
Flash Mx 2004

Tody ::

če je zadeva brezplačna potem objavi in potem shrani če ni go the classic way:D

zidaric ::

saj bi, samo je plačljivo...
Flash Mx 2004

Khalila ::

Ko boš imel stran gotovo v BlueVoda Website Bilder-ju, odpri v meniju File in poišči Preview in Browser. Ko se ti stran v brskalniku odpre imaš možnost shraniti stran pod poljubnim imenom (index.html namesto preview.html). Tako narediš z vsako stranjo, ki jo narediš z BlueVoda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

brezplačni program za izdelavo spletne strani

Oddelek: Programska oprema
4620808 (8514) m!cho
»

Najhitreje in najenostavneje narejena spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
164270 (3171) Marino88
»

Kateri so dobri programi za izdelavo internetne strani!

Oddelek: Programska oprema
71721 (1584) bluefish
»

Težava v BlueVoda

Oddelek: Izdelava spletišč
71023 (855) vilig

[ocena] Spletna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
785677 (4605) Myth

Več podobnih tem