» »

[ocena] Spletna stran

[ocena] Spletna stran

«
1
2

aVToV|S|On ::

No tko... s5 nova stran.... d bom meu za počitnce pa še za naprej kej za zaslužt :8) tko d so vsi komentarji so dobrodošli ;)
Narjen na podlagi CSS...

xtml še ne znam uredu tko d čez W3C ne pride ;)

no pa sj... komentarji dobrodošli, slabi al pa dobri...



http://www.css-oblikovanje.com
Spletno in grafično oblikovanje | http://www.css-oblikovanje.com
  • zaklenil: Tody ()

pitagora ::

dobro misljeno vendar me malo moti da je tako medlo in komaj vidni napisi, povezav.
tako so soft...
no to je pa tudi vse..
lp pitagora

ill_nino ::

V redu stran 8/10. Čisto nič ji ne manjka.
Are you crazy?
Yes sir!

Ziga Dolhar ::

> V redu stran 8/10. Čisto nič ji ne manjka.

Mal kontradiktorno tole? :)
https://dolhar.si/

zenith1 ::

Oblikovno mi je všeč, deluje pomirjujoče.

Glede XHTML, chartset daj v glavo dokumenta, nimaš določenega začetka body-ja, za XHTML boš moral dati ves javascript v ločene datoteke, v glavi zaključuj z />. Pa še nekaj jih je, nisem prišel do konca.

mte ::

oblikovno mi je stran všeč, lepe barvne kombinacije (mogoče tisto kar je na dnu - copyright mogoče res mal preveč medlo), pa tudi postavitev je fajn. Drugače pa na kratko povzamem zenith1-a: VALIDATOR!

Aja sem komaj zdaj videl da nisi še dovolj v xhtml-ju. Ma pojdi vseeno na validator pa vsako stvar ki jo ven vrže pojdi lepo počasi skozi in se uči sproti, sem prepričan da boš hitro skužil zadevo;)
lp

root987 ::

Ta logo sem pa nekje že vidu... v enem photoshop tutorialu...

Sicer kul stran, ampak nared mal drgač no :)

EDIT:
aha, po par minutah googlanja sm najdu.

malo bolj izvirno spreminjam v fejst bol izvirn.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Tody ::

Ta stran slučajno uporablja okvirje ??
Drugač cool :)

Tody ::

hmm čez počitnice ? In 3 velikim firmam si table naredu ? neki čudnega klele...

aVToV|S|On ::

ne... nč čudnga ni... blo je sam priprava na izrez in pomaganje pri delu :D
ker ma na nek način stric tole čez 8-) ;)
Spletno in grafično oblikovanje | http://www.css-oblikovanje.com

Tody ::

ja se je men zdel da nek študentek/dijakček ne more met par strojev ki so potrebni za take zadeve. To bi se lahko štelo kot zavajanje potrošnika :D

AndrejS ::

Prvi klik (kontakt) je javil JavaScript error... manjkajoče podpičje. Dalje raje nisem klikal.

Iztok Smolic ::

To da si samo naredu nelepke ni ravno oblikovanje ;) Ter tisti znaki tut ne vem ce pasejo k temu
dej raje loči : blikovanje, web, napisi - ker mal čudno deluje za bodoče stranke.

lp
-----------/------------

Zgodovina sprememb…

virri ::

mi lahko svojo pro spletno stran ocenite ki je tukaj:D lahko mi pa sporočite komentarje kar manjka, pa prižgite zvočnike ker spodbujajo.
Virri

tec ::

virri:
Temu bi se pa res lahko reklo spletna "stran"...ker ocitno je samo ena stran. Res je cudovito ozadje in moram priznat, da je nadvse poeticno napisana koda. Oprosti sarkazmu, ampak takoj nazaj za tvoj neregistriran program in vse na novo delat. Pa poglej si http://www.w3schools.com/ in se nauci osnov, da bos sploh vedel kaj delas. Losi se programa ob prvi priliki in si v divjini poisci dreamweaver. Par dni samo klikej po menijih in se igrej, pa zraven help beri, potem pa poskusaj znanje, ki ga bos pridobil na w3c zdruzit z znanjem o dwju...temu potem dodas se malo ideje in to je to.
Pa ce je neki stvari ime OZADJE, pomeni da je zadi, torej naj se sploh nebi vidlo, mora pa zraven dodat priokus celem projektu.
.....

virri ::

imam dve spletne strani še za ocenit, no pa sem tisto koncno renoviral lahko te dve strani še enkrat ocenite ki sta tukaj in tukaj za prvo stran sem uporabil blueVoda ;)
Virri

ill_nino ::

Vidi se da je to tvoja prva stran. Naredi novo od začetka tako kot je rekel tec, najprej pa si preberi kakšen vodič.
Are you crazy?
Yes sir!

Tody ::

Hja ne bo šlo fante :) Malce se sprehodi skozi ta oddelek in poglej podobne teme ter probaj temu slediti...

BluPhenix ::

True, true, pa v slovenščini jih delaj, ker očitno angleščina ne leži preveč.

virri ::

ja, mogoče res zdaj imam java chat na novo gor :D
Virri

BluPhenix ::

oh deer.

tec ::

pa kaj vraga ti pomaga java chat, ce je cela stran zanic. Ce bi rad kaj resno naredil se loti tega, kar smo ti svetovali.

virri ::

Dej povej kaj manjka pametnjakovič, povem ti da tista stran w3schools je šodr sam kode, večina ljudi ki jih poznam tega ne mara, sicer se mi ni terba učiti ker kode html, java, script kode dobim prek interneta. Če imaš pa ti strani pa ti povem da so zanič... ;(
pojglej na hit counter koliko obiskovalcev je že bilo gori! Matru sem se za stran cel dan. Postavil sem stran že na ooplan in čakam še na druge iskalnike... Ti sploh ne veš kaj je stran in še drugi... Pametnjakovič oceni stran enega od mojih prijateljev tukaj zdaj pa še mojo stran tuki in z linki tuki pismo jz nebom bral 1300 strani s samimi kodami, ki še zapomnit si jih nemoreš. No kva bi pa rekel na tekstne strani ali pa strani s samimi linki kot je coolwebsearch, ki je virus. Poglej še telesatovo stran tuki pa povej med vsemi linki kaj je najbolje pammetnjakovič (i am not stupid you bofhead g´day dag);(( (anyone has differend taste) redkokdo ima spletno stran s takimi leti kot jaz. jz sem the best v računalništvu na šoli celo vem nekaj kar drugi računalničarji ne vejo (i am not stupid you bofhead, g´day dag);(( tole bi se mogl s tabo zgodit tabo klikni tukaj takšn zanič si kot tole ie4! ;((
Virri

Zgodovina sprememb…

kihc ::

Kolk si pa star? (po postu sodeč okrog 5 let) ?
x

virri ::

13 let kihc pa ne me še ti zajebavat že dost me je to ljudstvo na slo-techu:'( .PA ŠE NEKI (VSAK IMA SVOJ OKUS) jaz nisem pričakoval Da bojo tuki rekli da je stran toliko zanič:'( , ko so mi vsi znanci in prijatelji rekli da je dobra stran.:P :) Noben nima PRAVICE žaliti drugih :)
Virri

Daedalus ::

Nihče te ne zajebava. Tisti, ki ti pravijo, da so tvoje dosedanje stvaritve zanič in povsem nevredne objave, kaj šele obiska - ti govorijo resnico. Tisti, ki ti pravijo, da so tvoje stvaritve v redu - ti lažejo, da je kr hudo. Tako da se kr sprijazni z resnico in izboljšaj svoj pristop :)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

virri ::

še enkrat oprašam kaj naj povaše še dodam:|
Virri

tec ::

V osnovi ne odgovarjam na take replike, ker nima smisla...pa, da me zraven se zalis in da ne govorim, da smetis....sedaj pa ze skoraj ima smisel ;-)

1. NIMAS blage veze o kreiranju strani
2. NE ZNAS pisat pravilno ne slovensko in ne anglesko
3. NE ZNAS sprejet kritike
4. MANJKA TI
4.1 znanje
4.2 ideje
4.3 potrpljenje
4.4 orodje
4.5 ...
5. Ce se hoces hvalit s tem kar si naredil, potem to kazi svojim sosolcem in sosolkam..morda bodo oni navduseni.

Pa se tole....nikjer nisem napisal da si stupid, zato prosim, da se vzdrzis zaljivih besed, kakor to zahtevajo pravila. V nasprotnem primeru, bom prosil, da ti pri tem pomagajo.

virri ::

dobil sem e-mail zdajle iz avstralije in pravijo da je ful dobra stran
Virri

Ziga Dolhar ::

Tvoja stran caruje. Edino k emailu bi jaz dodal še kak rotating "email" napis, da več pozornosti privleče.

tec, gremo na pir? :)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

pingec ::

Stvar je zanič, resno! :\
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Vice ::

virri ti si Fredi Miler med izdelovalci spletnih strani.
A fen klub že maš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

Tody ::

Ja mogoče je pa sin od unga Khana al kaj je bil tist tipo :) Mali skuliraj se :) Pri svojih 13 boš mogel še veliko pojest in popit da boš lahko sploh normalno se pogovarjal.
Tukaj si prišel med ljudi ki se z tem poklicno ukvarjajo, to pomeni da od tega živjo to pomeni da jim izdelovanje spletnih strani, daje kavo na mizo in plačuje račune za internet. Tko da vrjetno vejo kaj govorijo. Poleg tega lažeš sam sebi če lahko normalno bereš tekst in se sprehajaš po strani.

Tko da ne boš mislil kaj in kako z števcem :) Mojo stran pa je malce obiskana vsak dan obišče toliko ljudi :) Že iz slo-techa si jih dobil kar nekaj :D

Druga ja treba se bo naučit kake linke delat, misliš da se mi da copypastat, da bom lahko prišel še na tvojo drugo stran ? Si videl tvojo stran v večji resuluciji ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

gzibret ::

> Poglej še telesatovo stran tuki pa povej med vsemi linki kaj je najbolje pammetnjakovič (i am not stupid you bofhead g´day dag) (anyone has differend taste) redkokdo ima spletno stran s takimi leti kot jaz. jz sem the best v računalništvu na šoli celo vem nekaj kar drugi računalničarji ne vejo (i am not stupid you bofhead, g´day dag) tole bi se mogl s tabo zgodit tabo klikni tukaj takšn zanič si kot tole ie4!

Ufff, kako sem lep, pameten, pomemben, važen in nepogrešljiv člen v naši družbi. Če bi me pofural kamion, bi Zemlja spremenila orbito okrog Sonca in treščila v Jupiter, voda pa bi kar naenkrat začela tečti gor in ne dol, kot je bilo do sedaj v navadi. Ni kaj.... ;)
Vse je za neki dobr!

virri ::

Ne Tody to ni res pač sem jo ustvaril in je ne bom zbrisal tisto za linke bom pa upajmo da kmalu spravi v red
Virri

SodVina ::

Pa kaj se zafrkavate fantje. Ce so mu z Avstralije rekli, da je to ful dobra stran, potem to definitivno je. :)) Cestitam. komaj cakam na nove mojstrovine.

virri ::

pa sem zrihtal link
Virri

veteran ::

Hja, za 13 letnika čisto soliden izdelek. :D

Ne bomo zdaj o tem, da zaradi tistega skakajočega napisa lahko še kdo dobi epileptični napad, pa o tem, da zadeva praktično nima nobene vsebine, pa o standardih, pa o validatorju, nima smisla.. >:D

Tody ::

Človek ti je rekel da jo zbrišeš zato ker je to najlažje, kar lahko narediš. Seveda lahko popraviš svojo. Zamenjaš ozadje da se bo dalo brati črke. Narediš neke vrste menij tako da se bo dalo sprehajati po spletni strani in nehaš biti piflar, kar se spletne tehnologije tiče ker boš pogrnil po celi črti pa če ti to hočeš ali ne. Vsak od nas ti bo priznal da ne zna vse o vsem, vsak od nas ti bo tudi povedal da zna najti tisto kar rabi. Torej naučimo se narediti link.

 <a href="http://www.moja-spletna-stran.si/dokumenti/povezave.html"> POVEZAVE DO MOJIH NAJLJUBŠIH STRANI </a>


Torej vsak ukaz more biti zaprt v oklepaje take kot jih vidiš zgoraj, a href je ukaz ki ga brskalniki prepoznajo kot link oz povezavo, potem napišeš pot do tega dokumenta zelo pomembno je da si natančen tudi pri velikih in malih črkah. Za tem je nekaj napisano z velikim črkami ta tekst bodo videli ljudje in na njega bodo lahko klikali. Vsak ukaz more torej imeti tud zaključek in ta se konča tako kot se je začel z tem da damo pred njega / tole da se ve da je to zaključni ukaz.

To sploh niso teške stvari, samo malce moreš bit potrpežljiv in ustrajen, stvari se ne bodo same od sebe zrihtale. Ko boš prišel do SPECIFIČNEGA problema potem se le oglasi tukaj in rade volje ti bomo pomagali !

nurmaln ::

virri ne poslušej tej ljudi ki mislijo da znajo samo oni delat spletne strani, jest mislm da ti gre zlo dobr in če zraven prilimaš kakšen čimbolj utripajoč banner in čimveč vrtečih se napisov bo tvoja stran sigurno boljša od vseh njihovih skupaj. Nekaj podobnosti vidim med tvojo stranjo in tole, tako da malo sumim da že imaš posnemovalce. Razmišljaj o tožbi

kihc ::

virri: oprosti ampak moj namen ni bil te zajbavat, spletna stran je kakršna je, na naši (bivši) o.š. folk v 8(9). klasu dela strani na v front pageu zelo podobne kvalitete samo ne moreš zdaj rečt da je stran zaradi tega dobra. Je pač spletna stran, ki pa potrebuje veeeeeliko popravkov če hočeš da je vsaj berljiva. Zdaj če boš upošteval kar ti drugi povejo ali ne, je čisto tvoja stvar.
x

PrimozR ::

virri če daš ocent svoje delo, pa nej bo to stran, dodatn avto za dirkačino, puška za streljačino, skin za tadva predmeta, karkol nardiš sam, morš bit prpravlen sprejet kritiko in jo dobr prebrat in to probat izboljšat. Seveda če je stvar sama po seb dobra in ti pač nekdo predlaga spremeniti en detalj ki mu ni preveč všeč (govorim iz lastnih izkušenj, premaknt en logo na avtu), lahko to nardiš, lahko pa ne, je to tvoj izdelk in sam odločaš. Ampk popravt samo kvaliteto izdelka, to pa le nared.

virri ::

ej (nurmln) jaz nimam nobenih posnemovalcev, ker sem si jo izmislim sam,sama mi je padla ta varianta v glavo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ok.nisem od ničesar prekopiral !!!!!!!!!!!!!!!!1
Virri

Ziga Dolhar ::

https://dolhar.si/

Matev ::

viri
daj nauči se delati presledke za ločili
vsaj to

nurmaln ::

omg

Alan Ford ::

Gremo mu nafilat counter "refresh"
Become a programmer and never see the world!

nurmaln ::

veš kolk mu bo šele to dalo zagona k bo vidu nekaj sto klikov na uro
8-O

bo šel in odprl firmo za oblikovanje spletnih strani:D

Alan Ford ::

Verjetno bo google spravu na kolena
Become a programmer and never see the world!

Myth ::

Ah, dajte no. Malo mu prizanesite. Sploh zdaj ko ste mu dali link te teme v funny temo. :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dizajn - xhtml / css / photoshop

Oddelek: Izdelava spletišč
71012 (892) #000000
»

Noče mi updateat antivirusnega

Oddelek: Programska oprema
181364 (1162) Barac00da
»

ocenite stran

Oddelek: Izdelava spletišč
191899 (1582) Sivina
»

Prosim ocenite spletno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
81170 (983) Pithlit
»

IE malce besedila odseka na desni

Oddelek: Izdelava spletišč
14802 (594) Marjan

Več podobnih tem