» »

Najhitreje in najenostavneje narejena spletna stran

Najhitreje in najenostavneje narejena spletna stran

japol ::

Iščem orodja za izdelavo spletnih strani, ki so najenostavnejša in najhitrejša, brez programiranja, samo drag and drop ukazi/gradniki,... in trenutno sem naletel na: http://imcreator.com/
A pozna kdo to orodje ali kaj podobnega? Katerih orodij se poslužujete?
Poznam primer kjer je internetna stran narejena v Wordu, PowerPointu,... pa je zelo lepa, funkcionalna,...
Na kaj je potrebno paziti, npr. koliko naj bo stran velika da bo prikazana na vseh napravah/brskalnikih, itd.

BullDozer ::

Wix.com, Weebly.com, Webs.com ...

Meni osebno je najboljši Wix, so pa seveda še druge alternative.
"The madman is a dreamer awake"
- Sigmund Freud

Vice ::

japol je izjavil:

Iščem orodja za izdelavo spletnih strani, ki so najenostavnejša in najhitrejša, brez programiranja, samo drag and drop ukazi/gradniki,... in trenutno sem naletel na: http://imcreator.com/
A pozna kdo to orodje ali kaj podobnega? Katerih orodij se poslužujete?
Poznam primer kjer je internetna stran narejena v Wordu, PowerPointu,... pa je zelo lepa, funkcionalna,...
Na kaj je potrebno paziti, npr. koliko naj bo stran velika da bo prikazana na vseh napravah/brskalnikih, itd.


Če mi pokažeš lepo in funkcionalno stran narejno v Wordu, PowerPointu te peljem na Bahame

BlackMaX ::

Vice je izjavil:

japol je izjavil:

Iščem orodja za izdelavo spletnih strani, ki so najenostavnejša in najhitrejša, brez programiranja, samo drag and drop ukazi/gradniki,... in trenutno sem naletel na: http://imcreator.com/
A pozna kdo to orodje ali kaj podobnega? Katerih orodij se poslužujete?
Poznam primer kjer je internetna stran narejena v Wordu, PowerPointu,... pa je zelo lepa, funkcionalna,...
Na kaj je potrebno paziti, npr. koliko naj bo stran velika da bo prikazana na vseh napravah/brskalnikih, itd.


Če mi pokažeš lepo in funkcionalno stran narejno v Wordu, PowerPointu te peljem na Bahame


Ti pomagam :D

japol ::

Samo počakajta da najdem, se prav spomnim da je bil kreg okoli tega ali je v wordu ali kje drugje narejena. Ne moreš verjeti kaj se vse da narediti, ko imajo ljudje ideje. Seveda sem stavil in izgubil....

fosil ::

Po moje je najbolj enostavno če vzameš kakšen template in samo spremeniš besedilo in slike.
Tako je!

HardFu ::

http://codeable.io

neoserv ::

Pri vseh teh storitvah pa je potrebno upoštevati, da je potem stran "privezana" na tisto platformo.
Noben od teh urejevalnikov ne omogoča, da si uporabnik nekoč svojo stran "downloada" na svoj računalnik in jo prenese nekam drugam, npr. na lastno gostovanje.

Torej, so plusi in minusi.

Zelo hitro je lahko postavljena spletna stran tudi na Wordpressu. Uporabnik si mora samo izbrati eno izmed kvalitetnih ("responsive" oz. mobilnikom prijazno) grafično temo in potem ostane samo še vnašanje vsebine.

Za zelo malo denarja (potrebno je investirati v gostovanje in domeno) je lahko postavljena zelo kvalitetna spletna stran v roku nekaj ur.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

vorantz ::

weebly recimo omogoča .zip export strani
sem pa sprobal samo neko enostavno tako, da ne vem kako pohendla kake bolj zahtevne reči

japol ::

Preizkušam vse po vrsti in nisem kaj navdušen nad ponudbo. Začuda sem se ustavil pri BlueVoda, ki ni ne vem kaj ter XSitePro2 verzija 2.5 ampak določeni stvari še nisem uspel razvozlati.
Še vedno iščem nekaj preprostega... in pa da ni potreben login, da poizkusim narediti stran in da je mogoče program prenesti na disk, ne pa v brskalniku delati. Pa seveda drag and drop možnost.

petzup ::

neo-serv dosti teh ponudnikov omogoča export sajtov direkto zazipanih, z css, html docsi in tu ni problema.
Včasih je bil tudi neki freeweb ponudnik za te zadeve, ko se spomnim točno katero je bilo pošljem link. weebly je drugače fajna stvar, enostavna in uporabna..

HardFu ::

japol, najprej pri sebi razjasni, kaj bi sploh rad. Pravis da bi rad, da je online servis, nebi pa rad v brskalniku delal, oziroma se nebi rad niti logiral. To ne gre najbolj skupaj. Pa se preprosto mora bit.
http://codeable.io

krenos ::

Mja, tut recimo wordpress lahko dost ustvariš z drag and drop funkcijami. Vsekakor pa ne moreš vsega. Stran bo pa definitivno boljša kot pa kakšen online creator, kar ti bo koristilo na "dolgi rok". Uporaba je pa res zlo simpl.

garg ::

Ne vem za kaj potrebuješ stran. Le ideja, mimogrede. Google Blogger, izbereš template, postavitve in daš svojo domeno gor vse prek Googla... "20 minut" dela.

Marino88 ::

Huh... nevem kako bi delovala spletna stran v wordu.
Po mojem je najboljše, da se naučiš malo HTML in CSS pa si jo sam narediš, ker te strani kjer si kao lahko narediš spletno stran po principu grab&drop so ponavadi navadno s#$%&(.
En prijatej si je tudi tako "naredil" spletno stran, plačal 140€ in stran je res izgledala GROZNO!
Na koncu sem mu jo sam izdelal. Skratka najboljše, da si sam narediš ali pa najdeš nekoga, ki ti za džabe naredi.

japol ::

In kje si mu jo izdelal? Katerih programov si se posluževal?

Marino88 ::

Notepad ++ predvsem. In skoraj vse stvari delam v tem programu.
Če si začetnik pa ti priporočam kak adobe dreamweaver, ki ti malo olajša delo.
Drugače pa če hočeš imet koliko-toliko dobro spletno stran moraš narest v html in css.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marino88 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Office 356

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
3514863 (11727) andromedar
»

Microsoft pokazal Office 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
5027674 (21676) srnjak
»

brezplačni program za izdelavo spletne strani

Oddelek: Programska oprema
4620627 (8333) m!cho
»

Znane cene in izdaje Office 2010

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
487816 (6368) JayKay
»

PowerPoint vprašanja

Oddelek: Programska oprema
101325 (1195) Tomaž

Več podobnih tem