» »

DVB SS2 pod FreeBSD

DVB SS2 pod FreeBSD

tonic ::

Zdravo,

imam eno vprašanje; a se je že kdo od vas ubadal z DVB kartico SkyStar2 (B2C2 čip) pod FreeBSDjem?

No jaz sem se, in sem naletel na problem :'(

Noče delat!

Sem kar dosti googlal in raziskoval ampak nisem zrihtal, sem tudi bolj začetnik v FreeBSDju :(, ampak sem si pod njem že zrihtal PPPoE in AUDIQY2 (8 kanalov) :D čaka pa me še grafična (trenutno imam AIW Rage128 Pro, staro ko svet; s tem verjetno ne bo problemov)
in pa ta SS2 :(

Verjetno bi moral "sportat" drajverje kateri so zraven linuxtv na FreeBSD pa skompajlat kot modul in potem naložit zraven jedra; potem pa napravit napravo v /dev in uporabit xine al pa nekaj podobnega kar ima podboro DVB protokolu; ampak problem se že pojavi pri samem kompajlanju "b2c2.c" modula; itaq da ne gre tak lepo kot sem si zamislil... tak za foro sem pa pol še razmišljal da bi skompajlal pod linuxom b2c2.c pa skopiral .o fajl v FreeBSD :) ampak saj vemo kak je naprimer z uporabno funkcij iz nekega win DLLja v linuxu :) tak da to sploh ne bo šlo :(

Ima kdo kake izkušnje s to kartico in instalacijo na FreeBSDju; al pa link do kake "noname" strani al pa forume kjer so se s podobnim že ukvarjali?


Bom še raziskoval pa poročal


Lp zaenkrat,
Toni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel FreeBSD 8.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
254376 (3051) driver_x
»

Kratek uvod v FreeBSD (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Operacijski sistemi
51464311 (28049) Prospekt
»

MySQL in czs

Oddelek: Izdelava spletišč
423504 (2594) krho
»

FreeBSD - nekaj newbie vprašanj

Oddelek: Operacijski sistemi
111160 (1022) ghaefb
»

Zacetek spletne strani za slovenske FreeBSD BSD uporabnike

Oddelek: Operacijski sistemi
111237 (1061) l0wc4

Več podobnih tem