» »

www.avtocenter.net

www.avtocenter.net

suprpp ::

www.avtocenter.net

najbrž vsi poznate avto.net. tole pa je avtocenter.
zaenkrat v beta verziji, samo za avtomobile.

zanimajo me vaša mnenja, predvsem s "tehnične" strani (odzivnost strani, hitrost nalaganja slik, "x" tipka - glej banner na prvi strani...), pa tudi sam izgled, navigacija po strani...

še posebej me zanimajo mnenja o funkciji "sortiranja po oddaljenosti" - zaenkrat te funkcije v sloveniji še nisem zasledil.

...skratka karkoli vam pade na pamet. vprašanja dobrošla, odgovorim na vsako;)

lp

gregy ::

zdravo!

Kot ozadje (programsko) nisi odkril nobene tople vode .. zakaj jo tudi odkrivati .. dober sistem v ozadju za oglase .. naredi svoje .. vse OK ..

ob prvem pogledu me je zmotilo to, da je na levi kolona potem sredinska (5 oglasov) je daljsa dol, desna spet krajsa .. medtem ko spodnji obrazec ni centriran ne na sredino ne na levo ne na desno ... nekako mimo .. in potem ostane luft med levo in desno kolono ..

moj predlog .. seveda samo predlog ... na sredini imej tri oglase bosta levi in desna prišli nižje, ter spodnji obrazec poravnaj sredinsko in probaj raztegniti čez vse tri kolone ...

.. medtem ko W3C Validator je šel pa tri kilometre mimo >:D

ajd

suprpp ::

Programsko tople vode odkrit ne mores :) Ampak po funkcionalnosti... si kje pri nas videl sortiranje oglasov po oddaljenosti od tvoje postne stevilke?

Validator... vidim 2 napaki ker nimam type="javascript", ostalo se mi pa vtakne v URL, bogsigavedizakaj :)

Imas se kaksne pripombe na kaj drugega kot 1. stran.. recimo funkcionalnost, hitrost nalaganja, preglednost, ipd?

lp

Iskraman ::

Validator... vidim 2 napaki ker nimam type="javascript", ostalo se mi pa vtakne v URL, bogsigavedizakaj :)


V URL-jih zamenjaj vse & z &amp ; (brez presledka med p in podpičjem ;)

Tody ::

men tale tvoj X ne dela lih. Prikaže mi recimor zadnji oglas. Trenutno belega golfa.

Galerija ti tudi ne dela najbolje... oz zakaj ni povečanih slik če že nudš to opcijo ? Potem ko smo lih pri programiranju naredi raje drop down meni ko klikneš na več se ti pomakne stran dol :) To sem vidu na enem torrent site pa dost cool :)

suprpp ::

@ Tody: X tipka deluje, prejle se je pa browsanje ustavilo pri prvem avto na seznamu - bug je ze odpravljen :) Če sedaj pritiskas X, bos lahko pregledal vse avte, od zadnjega oddanega pa do konca.

Z galerijo predvidevam da si mislil slike avtov, ki niso dovolj velike - tukaj jaz (zal :( ) ne morem kaj dosti, ker slike uploada prodajalec kakršne je poslikal... ampak zadeva je tudi trenutno še v beta fazi in v naslednji verziji bo to odpravljeno, tako da slike, ki ne bodo vecje od prikazane, se pac ne bodo gledale.

Glede zadnje zadeve z dropdownom te pa nisem najbolj razumel, lahko mal bolj podrobno razlozis ker me res zanima :)

Sicer pa hvala za bugreport in predloge, vsa ostala mnenja so seveda dobrodošla :)

lp

sverde21 ::

Golf 1 za 300SIT :D LOL
<?php echo `w`; ?>

dave78 ::

Pri enem avtu, ki je uvrščen pod Porsche so slikce od Audia :)
Zakaj je število avtomobilov posamezne znamke zaokroženo na 5?
Odzivnost je na trenutke švoh. Traja tudi par sekund, da naloži stran, pa sem na adslu.
Pogrešam kontaktne podatke
V okencu "Iščem osebna vozila" daj vnos "vsi modeli" vedno na vrh spiska, da se ga takoj najde.

Kaufmann ::

Sem slep ali ni nikjer datuma oddaje oglasa???
ni podatka

mmmato ::

IMO je site isti kot www.avto.net, razen funkcije "moja poštna številka".
Zato res ne vem, zakaj bi folk po novem oddajal oglase na tvojmu pageu, glede na to da je avto.net bolj obiskan in ima več oglasov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mmmato ()

matvoz ::

sortiranje po postni stevilki ti ne deluje prav.. iz koroske imam izlake pred ljubljano.. tu pa ni tega videt :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupuje/prodajate on line?

Oddelek: Loža
81004 (518) Reaper
»

Nakup Ford Focus 2013 karavan (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5210683 (9246) Flambeone
»

Nezanesljivi (prevarantski) preprodajalci avtomobilov

Oddelek: Na cesti
296796 (5018) AapocalypseE
»

Kateri karavan do 13k€

Oddelek: Na cesti
205642 (4949) emmentaler
»

ASP.NET (C#) - Pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
131047 (824) Denisj

Več podobnih tem