» »

nvidia boot agent (ne boota)

nvidia boot agent (ne boota)

Black Metalc ::

Tezava je v tem da racunalo noce bootat, pri tem pa napise "nvidia boot agent.." in hoce konektat na nek DHCP. Z IDE diskom boota s SATA pa ne, reset biosa ne pomaga. Torej je verjetno problem v sata disku in njegovih gonilnikih. Aja, naj se omenim da mi je to napako zacelo metat po tem ko so se mi sesuli winsi, verjetn zard pregrevanja diska. Uporabil sem iskanje, kjer je pri tem errorju nekdo predlagal naj pri installu winsov stisnem f6 in nalozim driverje za sato. Problem je ker nimam disketnika in tega tudi nikol se nism delal. A obstaja kaka alternativa ali moram kupit disketnik? Se je kdo ze soocil s tem problemom? pls help

lp

Jinto ::

A si dal SATA disk/napravo kot first book device v biosu?

Black Metalc ::

Sem. Ni vazno kaj nastimam, prvo boota s cdroma, ce bootable cdja ni v pogonu pa se zboota nvidia boot agent. Lahko vse tri vrednosti nastavim na boot from hard disk se zmer isto. Ne jebe sistema po domace receno.

Black Metalc ::

A je loh problem v tem da je particija prevelka? Namrec imam deljeno na 10gb in 140gb.

gkovac ::

Kolk je velika particija nima veze.

Ti nimaš disketnika? huh... kaj pa če bi probal posnet gonilnike za tvoj SATA disk na CD ali pa USB ključek. Če nimaš naloženih gonilnikov za disk ti garantirano ne bo delal.

Probi z USB ali CDjem, drugače pa riskiraj 800 sit in kupi disketno enoto :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Black Metalc ::

Sem ze postimal zadevo! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjal ohišje zdej pa ne dela?

Oddelek: Pomoč in nasveti
261723 (1367) mkonci
»

Formatiranje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
233806 (3304) Leks
»

ena jeba, nč jasn

Oddelek: Pomoč in nasveti
261713 (1272) OldSkul
»

V čem je problem?

Oddelek: Operacijski sistemi
51668 (1550) andrej_brucek
»

Problem - Disk in 8rda+

Oddelek: Strojna oprema
61021 (856) frenk

Več podobnih tem