» »

NAPSTER !!!!!!!!!

NAPSTER !!!!!!!!!

3L33T ::

Ejte folk, jest nimam velik dnarja. Pa sem rd uživov na Napsterju. Zdej, ko ga ni več (minuto molka:'() Pa sem naenkrat ustov brez muske!!!! Sej vem da obstajajo še drugi programi, ik povzročajo isto, sam jest sem zvest Napsterju. Pa še tolkcajt sem ga mev, da ne vem kaj se dogaja na tehj sceni. Ker program mi priporočate, za doldajat musko. Pa razni web pagei mi ne dišijo. Hočm Povezavo direktno na comp od enega, ki ga zberem. Like napster. Aja, pa povejte na kermu je dost folka, da sobim vse kr čm. Thnx
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Sergio ::

am sk8ter... men napster se vedno dela....
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

MRB0rYS ::

Res škoda tega napsterja k je bil tok dober da so ga kar skinli. Pa tolk gnara majo ti bendi pa še kar se grebejo za njega nevem zakaj bi kupoval celo plato če pa lahk dobim samo ta komad k mi je všeč. Sm si ga dol potegnu pa kar na CD zapeku pa hojla je že pelo v moji HONDICI, ne morte si mislt kako je to fajn zadevšna NAPSTER---PEKAČ----CD---AVTORADIO--- seveda na CD drgač je pa tak brez veze. Pol si dol potegneš še Surethinga pa še ovitek nardiš maš pa tako cel disko v avtu a se vam ne zdi kullll

DEJTE GA NAZAJJJJJJJ:D
b0rys

MadMax ::

Evo, sm ga ze vrnu...:D

DrSergioDJ ::

hmm, ej....men napster tud dela:D
...

fictionel ::

men tut dela :-)

probi zdlljat najnovej verzijo (jst mam v2.0 beta 8.24) pol bi ti pa mogl delat :):D:D

3L33T ::

Matr, men pa ne. Men napiše: SErver not found al pa Conectione to server faild!!!! Ej Napster, kaj mi to delaš. Je pa možn tud to, kr je že enkrat blo. Lejte Metallica največ tož napster (ok RIAA tud) pa so enkrat že banal vse metallica Userje (nas!!!) Sej pol se je zadeva normalizirala, sam ne vem, če ni zdej isti šit;((;((;((
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

||_^_|| ::

men dela k nov:)

PaJo ::

Hm.. meni tudi ok dela.. mi je se vceraj delal tudi verzija 2 beta 7...

Drugace pa probaj ce nisi za kakim firewallom ali pa si novega userja naredi, ker so mogoce tvojega bannali:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Cr00k ::

men dela...sam olje sm mu mogu zamenat...po 300000kb je se u kr dobrem stanju..

OldSkul ::

Ja men je delal tud ok samo ko pa sem si inštaliral ta novo verzijo 2 beta8 pa se mi je glasba predvajala hitreje zato sem to verzijo takoj zbrisal.

Pa še ena glupa stvar na njihovi internet strani sploh nimajo starejših različic naprimer beta7.Zato sem se moral zadovoljiti z beto 6!


Damn!!!!

||_^_|| ::

...pa te ta beta 6 dobr zadovolji?

lol

Flash2000 ::

jest mam 2 beta 8 in mi vse dela brez problemov...:))

gripen ::

Men tud se vse dela normalno.:D Long live Napster!!!

3L33T ::

Ok, moja napaka. Jest sem ga že zbrisov, pol sem pa dons ta star zip fajl odzipov, pa mi dela. Kul. Sam en cajt (kšn teden) pa mi res ni delal. Hvala, ker ste mi povedal, drgač bi sam jokov za Napsterjem:D. Jest mam sam 2beta 7 verzijo. Zdele bom doldav. thnx. Aja a se vam zdi to legalno? Mislm Napster
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Izak ::

Upejmo da nas ne bo zapustil tako zgodaj! :'(:'(:'(

--Switch-- ::

Ce te bo se kej jebalo za kaksen server si dobi kaksen crack!Mene je ze dosti casa nazaj jebalo zaradi tiste metalice pa sploh nisem meu nobenga njihovega komada!
Pol sem sformatiral disk(ker so se win. sesuli)in potem je delalo brez problema...tudi zdej dela!
Legalno jst si kaksen cd-za sebe posnamem al pa za fotra,prijatle...neki kesa dobim,bol malo glih za cd-kupit pa za benzin tankat...
Pomojem je ilegalno ce na na veliko delas pa da ful muzike okoli prodajas!Pa tisti novejsi glasbeniki so v zgubi uni ta znani pa majo itak dovolj kesa!!:P

BlackHole ::

fako
ilegalno je na veliko ali pa na malo, ali ti misliš da obstaja meja med veliko in malo.

noogy2noogy ::

Če hočeš snemat komade direkt z 'prijateljevega' compa je najbolje, da se dobita npr. preko ICQ-ja in mu oz. ti pošlje file...

Jaz osebno delam tako: tudi z Napsterjem najdem komad > dodam userja na hot list > mu pošljem mesič > in se dogovoriva...

simple je ta nar'ta buli
lp noogy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napster se je vrnil

Oddelek: Novice / Ostale najave
322659 (2659) Beat-O
»

Napster umrl

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
142254 (2254) FireSnake
»

NAPSTER

Oddelek: Loža
221747 (1482) ABX
»

dmp-me že ma da bi te

Oddelek: Loža
51387 (1287) Klemenn
»

Alternativa NAPSTERja!?

Oddelek: Loža
191463 (1117) Putimir

Več podobnih tem