» »

POMOČ računalnik se čudno obnaša

POMOČ računalnik se čudno obnaša

J4CK1 ::

Kaj je narobe z mojim računalnikom:
V zadnjih dneh se mi je začelo dogajat da se monitor (LCD) ugasne oz. gre v stanje pripravljenosti... zgodilo se mi je že tudi da ko delam za računalnikom ....kar naenkrat se nič več ne prikaže na zaslonu! tudi če pritiskam po tipkovnici ali po miški nič se ne odzove! in ko pritisnem gumb restart na računalniku se tudi nič ne zgodi!8-O namreč če želim priti nazaj da mi dela morm računalnik izklopt iz napajanja.... in nazaj in tudi to zadnič ni hotel... kaj bi bilo narobe ? je imel že kdo podobne probleme? prosil bi za najhitrejše informacije kaj je narobe ker računalnik nujno rabim.

HVALA VSEM KI BOSTE POMAGALI!


lp jaka

kokos25 ::

Kakšen je sistem?

J4CK1 ::

P4 3.2 presscot,1024ram,radeon 9600 pro ....no pomojem kaj bi lahko to delalo je napajalnik al pa grafična.... no nevem... napajalnik pa je menda 400W

m_a_t ::

Pomoje je grafa. Probi si sposodit kako pa z njo testirat.
LP

H4rVeSteR ::

Jst bi prvo kabl preveru
***I have a dream***

J4CK1 ::

Kabelj je vredu... najbolj pa mi je čudno da ko gre v stanje pripravljenosti in če želim resetirani ali ugasniti računalnik sploh nič ne reagira... tak da ga morm fizično izklopit iz napajanja in nazaj...

icek ::

to je moj monitor prvo delal pol pa je crkno.
Hyundau Q17
Rider of Theli
www.air-tv.net

farko ::

Preveri nastavitve v biosu potem pa poskusi zmanjšat resolucijo za monitor.
farko

J4CK1 ::

Nastavitve v biosu sem pogledal in je vse vredu... monitor nevem če je ker je nov samsung 913N!... no saj sedaj mi že nekaj časa ni naredilo to...upam da mi nebo več :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ventilatorji se ne ugasnejo (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5110224 (8815) inbox
»

Ugašanje laptopa med renderiranjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161477 (1216) ncc2000
»

Računalnik problem. prosim za pomoč.

Oddelek: Strojna oprema
61664 (1542) kikicar
»

Software za prižiganje in ugašanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
183049 (2208) clemense
»

Zaganjanje sistema windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
132143 (1957) In Extremis

Več podobnih tem