» »

Prosim za pomoč

Prosim za pomoč

TheJack ::

Prosim za pomoč. Sem taisto vprašanje zastavil že na Jokerjevm forumu, ampak nekih konkretnih odgovorov nisem dobil.

Sistem: Windows 2000. Rad bi naredil naslednjo stvar: Ko zaženem IE (6.0, če komu kaj pomaga), bi rad, da bi se zraven pognala še Internet Timer in Zone Alarm. Skratka, en klik, tri zagnane aplikacije (fino, ne pa nujno, bi bilo tudi, če bi se Zone Alarm in Internet Timer tudi ugasnila z zaprtjem IE-ja...). Nekako kot BAT file, torej. Kako bi to naredil s čim manj kolobocij?

Za morebitne odgovore se zahvaljujem.

BojlerTM ::

napis programcek >:D
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

ilanium ::

sej si si sam odgovoru... a slučajno v Win2000 ni možno bat filetkov pisat? Nabindij si jih na eno ikonco, pa bo :)

[t502] ::

Mislim, da lahko vec programov zazenes z bliznjico samo ne vem tocno kako. Probaj pod (target (cilj) napisati: "<1. program.exe>" "<2. program.exe>" )

[t502]

TheJack ::

Z .BAT filom sem že poizkusil, pa ne gre. Če mu notri vpišeš poti do vseh treh programov, zažene le prvega. Drugega pa šele, ko prvega zapreš. In tretjega, ko zapreš drugega.

[t502]: Bom poizkusil še to.

_Mare_ ::

Kako pa si bat fajl napisu?
Men dela tkole čist u redu:

call C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
call C:\bilo kaj

TheJack ::

[t502]: Sem poizkusil, pa ne deluje. Dal sem ''new shortcut'' in vpisal tako, kot si povedal, pa ni delovalo. Napisalo je, da ne najde bližnjice <1.

_Mare_: Sem preizkusil tudi s ''call' komando. Isto kot prej. odpre le prvi program.


[t502] ::

Ne napisi recimo: "C:\IE.exe" "D:\ZoneA.exe"

razumes? :D

Najboljse ša je tak in tak en programcek spisat z funkcijo ShellExecute().

[t502]

TheJack ::

Ne gre. Zažene le prvonapisani program, ostalih dveh pa ne. Vseeno hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP pa dos špili

Oddelek: Pomoč in nasveti
191182 (961) chucki
»

Internet TIME

Oddelek: Pomoč in nasveti
5660 (577) akulp
»

Black-Ice

Oddelek: Programska oprema
101052 (880) SkIDiver
»

a mam virus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231309 (1073) MaD_Mavr0
»

Menu, izbira v DOSU!

Oddelek: Pomoč in nasveti
12806 (691) Lara-K

Več podobnih tem