» »

Ustanovitev spletne strani posvecene programiranju v Visual Basicu

Ustanovitev spletne strani posvecene programiranju v Visual Basicu

neonX ::

pozdravljeni,
vabimo vas k sodelovanju pri ostanovitvi spletne strani namenjene programskemu jeziku Visual Basicu!

info@pojdi.com

Monster ::

count me in:))
Ka zaboga...

JurijTurnsek ::

malo bolj natančno povej ka bi od nas rad, če se ti pridružimo...(ka bomo delal ane)
http://www.slatnaskejta.com

neonX ::

pozdravljeni,
stran www.pojdi.com naj bi bila namenjena vsem slovenskim programerjem v Visual Basicu!! Sodelovali bodo tudi kot razni pisci knjig o VB, to so Uros Mesojedec in predavatelji o VB!! Na strani bi bili vsi podatki za zacetnike kakor tudi za zahtevne uporabnike. Vsak mesec bi bila tudi nagrada za "kodo meseca:D to pomeni najboljsi izdelek z izvorno kodo, ki bi ga vi izdelali. Ukvarjali bi se tudi z raznimi problemi in izdelovali razne projekte. Za vec informacij posljite email na: info@pojdi.com

alesrosina ::

jst sm takoj za .... in kaj bi delal ce bi se uclanl pa te fore?

webblod ::

Tudi sam pripravljam VB forum... Lahko združimo moči in zadevo organiziramo pod dvema domenama... V kolikor obstaja interes, me kontaktiraj(te) na e-mail. :))

Reference... ?

Oglejte si moje prispevke tukaj in presodite sami... :D

Lep pozdrav
There must be a reason, why I'm so damn dissapointed on M$ Visual Basic
WEBblod.NET :: Slovenska programerska scena

neonX ::

A bi mi lahko kdo naredil in prilagodil forum za stran www.pojdi.com!?8-O Kontaktirajte me na:: sebastijan@pojdi.com

CWIZO ::

Tale stran je pa zlo podobna delphi-si.com
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

neonX ::

Stran ni cist nic graficno podobna strani www.delphi-si.com, samo meniji so enaki ker se se nismo odlocili kaj naj bi vse vseboval meni!! Imamo pa dovoljenje. Zato prosim!! konec pogovora o tem;((

neonX ::

Kot sem ze povedal potrebujem forum za stran www.pojdi.com, ki bo posvecena skriptnemu programskemu jeziku Visual Basicu. Forum naj ne bi vseboval MYSQL baze!! Vsi ki bi radi sodelovali pri strani pisite na: info@pojdi.com:D

R0K ::

Na netu neboš našel DOBREGA foruma brez mysql baze !

........edino Ikonboarda lohk maš k ne uporabla mysql-a.......vsi drugi zelo dobri odpadejo......phpBB, xmb,.......

neonX ::

A bi mi lahko kdo dal na streznik Ikonboarda in ga prilagodil moji strani (mislim graficno)!?:D

CWIZO ::

Sej XMB ma mysql !

Jest ga tut uporabljam www.cwizo.f2s.com/forum
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Zzzzzzz ::

Jst sem tudi za kako tako stvarco.

Vas kontaktiram na mejl...

R0K ::

CWIZO ja sej sm napisu da pol odpadejo takšni kot je npr. XMB

alesrosina ::

hm. In kateri scriptni jezik naj bi bil uporabljen?
Ce ASP, potem lahko jaz kaj pripomorem k izboljsavi foruma ...
Pa se to: zakaj ne maras mysql? oz. kaj uporabljas namesto tega?

Elemen_T ::

hehe kaj imate pa sedaj proti mysql bazi?!
Povejte mi en tehten razlog zakaj ga nebi uporabljal v povezavi z server side programski jeziki ala PHP, CGI,..?

Kaj je boljša Accesova? Je bolje da je sploh ni al kaj?
Dejte no :|

cahahopie ::

Saj res... kaj je narobe s MySQL??:\
Če, je že tako težavno vpisovati SQL ukaze (ki so včasih prav tečni zaradi svoje dolžine a zato enostavni za razmet), pa uporabi phpMyAdmin, ki pa ti v večini prikrajša to delo a vseeno je dobro, da veš kaj je char, pa int, itd.. No, ja a vseeno se neboš mogel čisto izogniti tem ukazom (če te ress tako motijo:D), ker boš moral v php kodo tako-in-tako vpisat konekcijo do mysql, do baze podatkov, do tabele, kaj se naj prikaže, itd...:\).

cahahopie ::

Hee.. še nekaj.
Eee.. se bo kdo kdaj lotil v tej božji Sloveniji in nardil kakšen pejđ za C/C++ ? (Mgrghhmm... sam nek VB, delphi, blah...pa, da o Pascalu ne govorimo).
No, drgač pa je kul, da se vsaj nečesa lotite.:D

Loki ::

catahopie in ostali:
kdo pa sploh pravi, da bo stran napisana v PHP?
Glede na to, da so ti majstri VB, bo (verjetno) v ASP-u.
I left my wallet in El Segundo

alesrosina ::

glede na to, da stran laufa na apache (Apache/1.3.19 Server at www.pojdi.com Port 80), torej (verjetno) linux, bo bolj tezko stvar laufala na ASP-jih.

Sam tok :))

Loki ::

to je pa hudic ja...
kaj pa wwwthreads (ista kot na www.mobisux.com), ki je napisana tudi v perlu; in poceni - 200$ se mi zdi.
I left my wallet in El Segundo

cahahopie ::

brrrr... perl.
"Ko sem zagledal njegovo ??čudno?? sintakso, sem od takrat naprej doživljal straaašaanske nočne more."

No, ja... preveč lepa pa tud ni.:|

webblod ::

PROPAGANDNI LETAK ZA MICRO$OFT VISUAL BASIC:

Zato, da vam bomo lahko razložili prednosti uporabe M$ VB - ja, vam bomo zadevo postregli Z Apache Server-ja, ki teče na Linux-u, da boste dojeli prednosti uporabe ASP podprtih z VBScript-om, pa podo strani, na katerih berete ta navodila podprte s Perl-om in PHP-jem.

Se vam zdi to cinična pripomba?

Zresnite se no...
There must be a reason, why I'm so damn dissapointed on M$ Visual Basic
WEBblod.NET :: Slovenska programerska scena


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Preberi me !

Oddelek: Izdelava spletišč
1443578 (4488) FitnessBoy
»

Planet Source Code Jumbo Resource CD : VB Editon

Oddelek: Programiranje
91469 (1322) SloCOM
»

VB Cat&Mouse A.I. Challenge

Oddelek: Programiranje
71089 (835) Thomas
»

kak se na slohostingu postav forum in katerega?

Oddelek: Izdelava spletišč
392218 (1862) Klemenn
»

Visual Basic :: Sodobno programiranje

Oddelek: Programiranje
61502 (1363) cahahopie

Več podobnih tem