» »

Kako izbrisati spyware

Kako izbrisati spyware

weishaupt ::

Pozdravljeni!

Nemorem in nemorem izbrisat spyware.
Ko zaženem IE se mi odpre spletna stran http://www.yoursystemupdate.com/ (ne odpiraj).
Ne morem in nikakor ne gre probal z aw-aware (free različica) pa z antispyware od mcafee 2006, obstaja kak bolj anti spyware softwer ki bi to izbrisal?

#000000 ::

Preden začneš karkoli pucat pejt in ugasni system restore, pol pa prvo update anti spyware program, izklopi internet in preskeneri detaljno cel sistem, in to najboljš z večimi programi, spyboot je en od njih, super zadeva in zastonj, drugač pa je teh programov kr neki, dober je tud webroot spy sweeper, probaj z njim prečekirat. LP

MihaFirst ::

jst mislim, da morš samo formatirat disk, ker je to skeniranje sama potrata časa, ni pa uspešno. seveda si najprej nared backupe!

lp.
www.gamma.si

Microsoft ::

Poskusi se z AntiSpyware.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Doman ::

@edward
Tako debilnega posta pa še ne. Po tvoji logiki, bi moral vsakič ko dobim virus/spyware formatirati disk? To lahko počne nekdo, ki neve kam bi s sabo, ker jaz toliko časa nimam, da bi vsak dan formatiral.

@weishaupt
Kot so ti že kolegi povedali...
Dobi si več programov, za brisanje raznih nadlog.
-Ad-aware
-SecuritySuite
-CCleaner
-Spy Sweeper
-Spyware doctor
...
Vse posodobi, ter jih zaženi v "safe modu".

SimplTech ::

Preizkušal sem kar nekaj programov za odstranjevanje spywara. Po mojih izkušnjah in tudi izkušnjah 3 drugih ljudi se je najbolje odrezal EWIDO. Tudi ko Spybot in Adaware nista našla nič, je Ewido našel stvari in jih uspešno odstranil. Tukaj ga dobiš (14 dnevna preizkusna verzija) Ewido - homepage

MihaFirst ::

@Doman :ne vsakič, ampak ko ga ne morš dol spravit. jst sm meu trojanca, ki mi ni pustil niti da si msn naložim, da o kakih Antispywearih sploh ne govorimo! ka češ pol narest???
www.gamma.si

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trojanec, ki se navezuje na datoteko AdHide.DLL

Oddelek: Programska oprema
51209 (1126) Nejc is cool
»

Kater antivirus in anti spayware uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
101695 (1538) Damjan Jagar
»

problem s SpySheriff-trojancem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131404 (1226) Daedalus
»

kateri anti spyware...

Oddelek: Programska oprema
143216 (2299) QRII
»

Pop - ups

Oddelek: Pomoč in nasveti
6828 (779) polde66

Več podobnih tem