» »

Mp3-je na spletno stran?

Mp3-je na spletno stran?

matejgt ::

Pozdravljeni! Imam problem, pri katerem ne vem vzroka, namreč nikakor ne morem naložiti na server Mp3-ju in to na nobenega ( ne na voljo, ne na siol, tudi na plačljive strežnike ne )! Za nalaganje uporabljam dreamweaver! Vem da sem že nekoč nalagal Mp3-je na server in to brez težav, tko da nevem kje je težava! Napiše mi samo " no risponse from server" ali pa " some files are skiped " in Mp3-ji se ne naložijo, ostalo pa ja! Ali ima dreamweaver kakšen limit recimo po velikosti fajlov? Nevem sem že tudi drugot spraševal, pa nisem prejel pravega odgovora! Prosim pomagajte? HVALA

#000000 ::

Ja kaj pa z običnim ftp clientom gre ?

matejgt ::

Ups, pardon, sem zgrešil! Seveda tema bi morala biti pod "izdelava spletišč"! Drgač pa nimam drugega programa za nalaganje datotek!

#000000 ::

Ja potem si enga najdi filezilla je zastonj. LP

Backup22 ::

Probaj kar z Internet explorerjem (namesto http://www....., vtipkaj ftp://imestrani...), še bolje pa s kakšnim FTP clientom (CuteFTP, Ipswitch WS_FTP...)...
//

matejgt ::

Ej jst bom popiz.... ! Nikakor ne! Sem poskusal tudi z ftp client, explorer.... pa stvar ne gre in ne gre;(( ;(( ! Potem sem poskušal uploudat še eno sliko 4 MB pa tudi ne gre! Torej je problem v velikosti fajla! Gledal sem nastavitve po teh programih, edina stvar k mi jo je uspelo naložit je bil mp3 z 0.9 MB in to tako da sem ftp timeout vzdignu iz 60 s na 240 s! Pomoč

matejgt ::

Napaka ugotovljena! Omrežje mam prek brezžičnega routerja in očitno so tukej kakšne nastavitve z poštimat, ker ko sem priključil direkt brez routerja je stvar šibala sto na uro:D ! Hvala vsem za nasvete!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ftp dostop

Oddelek: Izdelava spletišč
171767 (1455) BOCo.
»

Problem pri izdelavi prve strani

Oddelek: Izdelava spletišč
231205 (886) Michaelosz
»

problem ftp server

Oddelek: Omrežja in internet
141852 (1542) primus1024
»

Volja- ali moraš imeti program da uploadaš fajle za spletno stran?

Oddelek: Omrežja in internet
181140 (931) Spajky
»

Kako narest Home page

Oddelek: Omrežja in internet
121046 (906) JurijTurnsek

Več podobnih tem