» »

Thunderbird...

Thunderbird...

msenjur ::

no, začelo se je z "Building summary file for Inbox" (ali neki podbnega) no in to je kr delal... delal... pol je končno naložil, je vse počas delalo... No, pol sm pa dons gledu po netu kaj je to in ugotovil da nism dost redno brisal mailov, oz. sem jih, vendar ne čisto 100%, kot pravijo pri thunderbirdu. nisem dajal "compact folder", tko da zdej ne vem več kaj naj naredim! Tm piše da naj bi našel Inbox.msf (ali neka podobna končnica), k ga sploh ne najdem na celem računalniku!!! Sm tud že uninstall naredu pa spet nazaj, pa je vse isto!!! KJE JE REŠITEV???

urosh ::

Halo.

Jaz sicer nimma rešitve na tvoj problem, a mi v temi o poštnih odejamlcih nihče nič ne odgovori. In sicer me zanima, kako TB prepričati, da se mi skrije v orodni vrstici tja k uri (kot to zna outlook), prav tako me zanimakako in kje nastaviti, da bi se mi pri sestavljanju nove pošte spodaj pokazalo zraven možnosti "za" in "CC" tudi "BCC" ali pakar namesto CC. Se da to kje narihta? Ali bo treba še dalje Outlook uporabljat?

Lp

SavoS ::

@Urosh.. Za BCC imaš na oljo extensiom add to BCC se imenuje, ... vse te dodatke najdeš na njihovi uradni strani
KLIKOT
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

kihc ::

Kar se tiče skrivanja TBja v tray jaz uporabljam tole.
x

urosh ::

@SavoS: žal ne deluje z različicami novejšimi od 1.0... Na mojega 1.5 ne gre...

@ kihc: to sem iskal, ja :D

lp

@SavoS: popravek. Dela. Le tole verzijo je potrebno DL: http://www.supportware.net/mozilla/ATBC...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urosh ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

postelje in vzmetnice

Oddelek: Loža
3511116 (9089) t1grica
»

Obesek (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
675138 (3427) kuglvinkl
»

menjava procesorja, kaj narobe?

Oddelek: Strojna oprema
171390 (1080) toni16
»

Mozilla Firebird 0.7 in Mozilla Thunderbird 0.3 v slovenščini

Oddelek: Novice / Brskalniki
413762 (3762) hruske
»

outlook express identitete !!!!

Oddelek: Programska oprema
91340 (1228) Aspirinix

Več podobnih tem