» »

Kateri volan za PC do 30 tisoč SIT?

Kateri volan za PC do 30 tisoč SIT?

vandame ::

prvič si bom kupil volan za pc mi lahko pomagate hvala8-O
vandame

cojss ::

Za toliko denarja se res splača dat še ene tri tisoč zraven in kupit Logitech MOMO racing-a.

vandame ::

tega sem glih gledal v trgovini mimovrste ga imajo znižano tako da pride 30 tisoč sit
vandame

cojss ::

No potem pa nimaš kaj za razmišljat. Sam sem ga imel in je fenomenalen

ronin17 ::

Jaz se pa odločam med MOMO Racing Force in Driving Force Pro, pa me zanima, ce je kdo ze probu oba na PCju in kako se obneseta na PS2 (a se MOMOta sploh da na Playstationu2 igrat?). Kako je z vracanjem v nevtralno pozicijo, ker sm nekje bral, da je DFP zelo pocasen in je treba veliko vrteti (900stopinj)? Kako je z natancnostjo, odzivnostjo, podporo 900 stopinj v PC igrah? Zakaj je MOMO drazji ceprav je starejsi?

cojss ::

Sam sem imel momo racing force, driving force-a pa sem imel možnost sprobat na enem ps2-ju in se mi tistih 900°sploh ni dopadlo. Pa tudi sam volan, občutek in izdelava sta se mi zdela slabša od racinga.Igral sem pa večinoma Richard Burns Rally in tu pa tam kak Live for Speed. Glede vračanja v nevtralni položaj pa bodi pozoren na to, da hitrost ni ista, če imaš vklopljen FF ali izklopljen (v igri), kajti z vklopljenim je volan veliko bolj agresiven. Aja, pa z FF-om se seveda volan ne poravna sam od sebe, torej je to odvisno tudi od hitrosti s aktero pelješ, razen če imaš nastavljeno da se vrača v nulo.

PS: zakaj je racing dražji? probaj oba, preden kupiš in boš videl zakaj je dražji :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cojss ()

ronin17 ::

Res je MOMO bolje izdelan, pa tudi 900° me zelo ne gane, vendar pa se nagibam k nakupu DFPja, ker ima podporo tudi za PS2. Na nekih forumih sem bral, da se da na konzole priključit tudi MOMOta, ampak podpora igricam ni zagotovljena (npr. ni tipke start, starejsi naslovi - npr. GT3 - ne delajo,...). A mogoče kdo ve kako je z MOMOtom na PS2, je že poskusil?? A se MOMO (240°) in DFP (200°) res toliko razlikujeta kar se same vožnje in efektov tiče, da se pač odpovem nekaterim naslovom za PS2?? LP Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre z volanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
698226 (7666) Mojchy_3_
»

Volani

Oddelek: Kaj kupiti
142136 (1614) ABX
»

volan

Oddelek: Kaj kupiti
111570 (1297) Blinder
»

Kateri volan?

Oddelek: Kaj kupiti
342392 (1731) LittleDevil
»

kateri volan? kakšna je razlika?

Oddelek: Kaj kupiti
71694 (1523) PrimozR

Več podobnih tem