» »

gonilniki za HP Prenosnike

gonilniki za HP Prenosnike

cortez ::

rabim driverje za HP Pavilion zd7230EA Notebook PC? Na njihovi strani sm neki dubu, nisem dubu pa driverje za card reader in video driver. A ve kdo kje se da to dobit?


Hvala za informacije.

cortez ::

Ma kaj res noben ne ve, kje bi se dal dobit gonilnike za smart card reader in integrirano kartico nvidia fx5200 gonilnike za HP notesnik?

cojss ::

Za mobilne grafične kartice naj bi bili vredu omega driverji, ki so potweakani nvidiini in podpirajo tudi Go verzije kartic:

Omega drivers (klikni: Nvidia GF -> Win 2k/XP)

Za drugo pa ne vem ali misliš "smart card reader" (to so kartice, ki uporabljajo namesto certifikatov in gesel velikosti kreditne kartice) ali "media ceard reader" (razne MS, SD, MMC,... kartice). Za slednje poskusi driverje od HP nc6120 ali nx6125, katera mislim da imata Texa Instrumentsov card reader. Za smart card reader pa kolikor sem jaz gledal za svoj prenosnik moraš imeti instaliran hp protect tools in dodatek za smart card. Mogoče bi pa delovalo tudi z drugim software-om. Imajo ga pa prenosniki HP nx8220, nc8230 in nw8240, tako da poglej za driverje pri podpori za te modele.

leonius ::

Padel laptop s tovornjaka?
IMHO

cortez ::

predstavitveni, tko da Hustler: Don't hussle your luck!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

bili_39 ::

kolikor vem, je serija pavilionov zd7000 enaka seriji nx9500.
Grafike nimajo Atijeve, ampak geforce, sicer pa poglej tukaj.

Preveri tako, da pogledaš serijsko številko pod notebookom.
lp

bralec02 ::

Cortez, nočem ti soliti pameti, ampak če si kupil relativno dragega HP-ja, bi lahko zatežil tistemu, ki ti ga je prodal, da ti še zrihta driverje. Kaj praviš?
Leidenschaft.

cortez ::

sej če bi bil moj, bi mu rekel. Sam če ti pa prinesejo prazno škatlo, pa morš na drug način iskat gonilnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drajverji se težko dobijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
112082 (1881) amigo_no1
»

Vrednost laptopa (HP)

Oddelek: Kaj kupiti
182508 (1721) MI5Ek-
»

hp 6715b free dos – vrstni red inštaliranja driverjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
63574 (3255) Constantine
»

Delovanje telefonskih govorilnic

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132074 (1606) Lio
»

Smartcard in XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
91120 (1012) Yurko

Več podobnih tem