» »

Bar - POP TV

Bar - POP TV

pixma ::

Pozdravljeni! V baru je zdaj že iskreno napeto pa me zanima, če gdo ve kako je ob Sobotah ko so vroči stločki in podobno.

Zanima me kako je potem v baru ali imajo omejen vstop v bar ali kaj podobnega. Ker sem zelo oddaljen od LJ me zanima če se mi splača iti gledat v živo.
Pomoč je vedno dobrodošla

Matek ::

Tudi jaz se strinjam z ostalimi komentarji - opazovanje vsakdanjega življenja drugih ljudi se mi ne zdi najbolj zanimivo, če niso ravno nekaj posebnega, ampak podobni meni in ostalim povprečnim ljudem.

Zakaj pa take stvari peljejo v pogubo? Pač enim je to všeč.. Men je tut čudno kako nekateri lahko cel lajf preživijo za compom, pa v nekem virtualnem svetu.

Ah, kaj je tu čudnega? Kaj dela folk za compom? Chata s frendi, posluša glasbo, gleda filme, bere stuff, ki ga zanima, itd. Podobno, kot folk, ki nima compa, le da tisti berejo kake revijice, gledajo tv in se pogovarjajo s frendi po telefonu, ampak to zveni dosti bolj normalno. V bistvu pa imaš za compom še večjo možnost izbire. Bistvena negativna stran je predvsem zdravstvena - treba je it na sprehod in vstajat od računalnika, ampak ta problem je pri gledanju TVja in telefoniranju več al manj enak. Rahlo me že moti stereotipni pogled na uporabo računalnika med prostim časom in to kar si rekel - "preživijo čas za compom v nekem VIRTUALNEM SVETU". WTF? Virtualni svet je world of warcraft, ne pa če si na ircu s frendi pa če gledaš filme pa mp3je poslušaš.

EDIT: Ganzi, Matev, dejta malo bolj na nivoju prosim
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

ganzi ::

Seveda lahko.
No glede virtulalnega sveta mogoče nisem dobro definiral, kaj sem mislil s tem. Računalnik je tut zame zelo pomemben vir informacij, in seveda tudi sredstvo za gledat filme, poslušat musko, chatat s frendi, igrat igre :)

Samo ko pa gre to čez mejo in ko postane računalnik nadomestilo za druženje s kolegi in irc mesto kjer se osvaja bejbe in seksa.. potem pa mislim da je cajt da se človekodpravi na svež zrak in da malo zadiha in se odpravi s kolegi na pijačo lahko tudi v bar če mu je všeč.

Torej matev ni ti potrebno popluvati takoj vsega, če tebi ni vešč še ne pomeni da ostalim ni, kot pravim tut meni bar ni kul, pa kaj se zato ne prtožujem pa še vedno ga kdaj pogledam in se zravn nasmejim človeški neumnosti..
LP

Tear_DR0P ::

ej mene pa neki zanima, kolk ljudi je začelo delat v tem baru?? kaj pol ko bosta še sam dva, bosta zmogla vse delo za šankom?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

whatever55 ::

Sej majo še druge natakarje brez skrbi.

Sicer pa bar, zanimivo je samo ko se izločajo iz bara, sicer se mi pa zdi odlično organizirano z vidika trženja. Vsaka čast rganizatorju ($).

Zgodovina sprememb…

RatipoK ::

To je za babe, ki raje opazujejo. Za nas pa ne, ker stvari raje vzamemo v svoje roke. Drugače pa dvomim v realnost reality showa. Le kdo, ki je 24/7 pred kamero se uspe vesti realno oz. se ne trudi, da bi ja čimbolj kul izpadel? Naprimer attention whore Alma, ki je šla promovirat svojo pičko in se takoj, ko so jo butnili ven šla slikat za Playboy.
Vsakemu, ki oddajo gleda ali pa ne, povem, da je IMO vsak, ki to gleda malce intelektualno omejen. Raje porabim svoj čas za gledanje trave kako raste kot pa za gledanje kup narcističnih, vase zagledanih, superficialnih, ekshibicionističnih retardirancev, ki so tako superiorni, da se morajo pokazati celi državi. Najstnice pa evforično tipkajo SMSe in kupujejo kartice za dostop.
Pravzaprav nekaj svojega časa res posvetim gledanju oddaje (če so reklame ali, ko čakam CSI).
Pač, da vem iz prve roke kaj kritiziram.
In seveda so zdaj tile udeleženci bara oh in sploh in v dobrodelne namene kažejo gledalcem kakšen je recept za uspeh v tej družbi. Prodaj se.

:offtopic - a že načrtujejo snemanje Ribarnice?

Super Sonic ::

Organizatorja poznam in je butast ko šterna. Resno.

Sem ga povprašal zakaj se Andreju ne stisne rumen karton. Pa me vpraša zakaj? Pa mu rečem zato, ker čepi v kotu in ne počne nič. Pa je spet vprašu in sicer, kaj je s tem narobe. Pa sm mu spet odgovoru: Če bi vseh 12 igralcev igral tako, da čepijo v kotu, bi mel gledanost na nuli. Torej, Andrej na račun drugih "poštenih" dobiva glasove. Kar je vsaj podlo.

No pa sva zamenjala temo. Važno je predvsem to, da prihaja kmalu sanjska ženska (spet).

Gledanost pa vseeno je, ja :).

Bedarije so vedno gledane, saj zato se jih pa vrti.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

RatipoK ::

Ej kerga spola si ti?

Super Sonic ::

Zdej katerga spola sm, boš se probu mal potrudt in upam, da bo šlo.

Drugače pa stvari narobe gledaš. Postavlaš se v neko defenzivo in prcaš. Stvar seveda lahko pogledamo s te strani (s strani gledalca).

A je še druga stran (stran igralca). Gre za denar. In če imaš dosti jajc in možganov, lahko osvojiš nagrado. 5 miljončkov in avto v parih mesecih za 22 letnega fanta ni slabo (razen če vseeno zaslužiš več). Poleg tega lahko še pokažeš svoje dobre strani in prilezeš na novo delovno mesto oz. dobiš novo službo.

Lahko bi tvoj hrček vrtel v to smer, da v oddaji igra 12 igralcev. 6 deklet in 6 fantov. Zaradi ciljne publike (ki si jo že spoznal) sklepaš, da nobena od 6 deklet ne more dobit oddaje. Se pravi, da imaš dejansko 5 ljudi, ki te ovira do 5 miljončkov in avta. Se pravi moraš obrnt 5 ljudi. To storiš najlažje tako, da osvojiš publiko (Win the crowd... and you'll win your freedom.).

Zaenkrat gre najbolje Andreju.

Se pravi zelo neumno je oddajo spremlat doma in komentirat (zato že poskrbijo drugi osebki), je pa zelo pametno biti v oddaji in dobit keš.

Vedno prav pride.

p.s.
Prejšni post pa je letel na Pop. Gre zato, da so se pozabli zavarovat. Ob naših rodnih SLOVENSKIH osebkih bi se jim čisto možno zgodilo to, da oddaja ne bi bila zanimiva. To Andrej izkorišča, ostalim je pa žal, da tega niso pogruntal prej.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

BigWhale ::

> Vsakemu, ki oddajo gleda ali pa ne, povem, da je IMO vsak, ki to
> gleda malce intelektualno omejen.

Jaz jo gledam. Bite me. ;>

> Pravzaprav nekaj svojega časa res posvetim gledanju oddaje (če so
> reklame ali, ko čakam CSI).

Aham, gledanje CSI je pa tako zelo bolj intelektualno... ;>

Super Sonic ::

"Aham, gledanje CSI je pa tako zelo bolj intelektualno... ;>"

:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

zuz3k ::

Jz gledam BAR ker enostavno na popu ni druge pametne oddaje. Pomoje k je glasovanje če se da večkrat klicat iz iste številke si je to Andrej že prej pripravu...:\ sicer kdo glasuje za revčka k se usem smil pa samo dela kot en podložnik:\ skoda mi je samo k je šla Alma k mi je full ušeč:D
Life is a psychological game.

BigWhale ::

Men je zanimivo gledat iz psiholoskega vidika. Vpliv utesnjenega okolja na ljudi, ki zivijo not. ;) Sploh ob petih zjutraj, ko so na poptv se novice in vidis kaj se v bajti dogaja.

Nejc Pintar ::

@Super Sonic: Andrej se pač bolj znajde od ostalih. Znebit se ga hočejo že n tednov pa jim ne rata.
Lahko je biti prvi, če si edini!

pixma ::

Aloo! Mene še vedno zanima kako je ob Sobotah ali imajo omejen vstop ali "vstopnino". Prosim če gdo ve naj mi napiše.
Pomoč je vedno dobrodošla

sketch ::

Pobrisal sem celo tono offtopic odgovorov. Probajte odgovorit na zgornje vprašanje, ker gre za popolnoma resno poizvedbo - z zgrazanjem nad barom pa vsaj malo pocakajte oz. odprite drugo temo.

lp
s.
Adapt and overcome.

Matev ::

a bar sploh še lavfa?
a še snemajo to?

Nejc Pintar ::

@Matev: glede na to da je real-time še
Lahko je biti prvi, če si edini!

tomturkcar ::

ja splača se ti it gledat to vem ker sem že sam bil v baru.:D
Tom

Sadida ::

No, mene pa jezi da nekateri grdo govorijo in diskriminirajo tiste ki se pišejo na -ić. Ampak Mišo(Miloš, karkol že) je pa najboljši in najlepši, pa se tudi piše na -ić. Sploh nevejo kaj bi radi:\

Crazy Frog ::

Mišo je kr
en, full cool je da je zmagu Andrej
ker ni tak....:\

toncek_95 ::

kuko pa se že mišo piše?
ASUS A8N-E, AMD ANTHLON 64 3200+@2500Mhz, LEADTEK 7800GT VIVO,
1GB GEIL VALUE, HITACHI 160GB SATA2,
LC POWER 550WG 140mm, GMC H-60


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bar II (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11912303 (4391) Amare
»

Kje, kako ste praznovali 2006?

Oddelek: Loža
462361 (1372) roksonm1
»

kam gre slovenska televizija?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
775442 (3731) Keyser Soze
»

Resničnost 115. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
577075 (5130) Matev

podpora Almi v BARu

Oddelek: Loža
443406 (2024) Tody

Več podobnih tem